Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А то потім обурюєтесь, що лабух щось не те сказав. А чого ви його питали? Більше нема кого?

Алі Татар-заде
Євтушенко - рускій поет - колись сказав: — «Поет в Расіи больше чєм поет». Це була, власне, констатація, відома до нього, лише не обернена в літературну форму. Я цілком адекватно і без одсебятини трактую цей рядочок так: — «Всім іншим пельки настільки затулено, що навіть думати проти страшно». Тобто, відсутня в РФ громадянська позиція, суспільна опінія, вільна преса, опозиція, коротше тільки поету (або пісняру, актору - митцю) так сяк дозволено, щоб в ньому «бродит гордый дух гражданства».
Це я до чого. Вкотре нагадую, що в Україні не так. У нас є всі можливі інститути громадянської й суспільної активності. Хіба що може окрім меценатства. Тому нам не треба, нам не потрібно, навіть протипоказано шукати істини в поетів, акторів і музикантів. Вони - це просто вони, як велосипедист - просто велосипедист. Боксер в нас займається боксом, і має право не знати таблицю множення (виробнича травма).
Художник має право не відати, що твориться на вулиці (март 1917, дневник Прішвіна: «зашел к Петрову-Водкіну. Рисует картини, я ему рассказал про революцию: очень удивился»).
Футболіст - це той хто б'є ногою по м'ячу, а не той у кого ми (ви, журналісти, в першу чергу!) маємо питати як нам буть з Донбасом. Більше того, навіть якщо він сам це скаже, ви краще це не друкуйте, і навіть коли він "діло каже". Не привчайте, не треба.
У нас не Росія, у нас мають бути не пророки, а політики.
Не ставте їх в дурну позицію. Мало лі що я думаю (а я думаю, повірте! і багато) про появу зірок на небі та планет навколо них. Ви спитайте мене, чи я астроном, а тоді вже робіть висновок, чи воно вам треба, знати (і поширювати!) мою про це думку, якщо я не зможу взяти тангенс і не знаю де на небеснім глобусі перигелій.
А то потім обурюєтесь, що лабух щось не те сказав. А чого ви його питали? Більше нема кого?
===
Алі Татар-заде
цей заклик в першу чергу - до журналістської братії. Навіть якщо ви прийшли на пресуху, де Усік побив Гусика, питайте його тільки про бокс чи що він там уміє. А навіть коли він протирає за політику, то просто не ставте це в новини. Хто поставить попри таку конвенцію - одразу спалиться що він приплачений
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2541020.html.
Tags: дебилы, піар, рассея, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments