Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

російсько-китайська пропаганда

Артур Харитонов
Ну не можу я перестати щоранково моніторити російсько-китайську пропаганду.
Цього разу «розслідування» проти Free Hong Kong Center провела грецька сміттярка (https://bit.ly/3gt0Dxo), яка знайшла нові факти «причетності» України до Революції пробудження в Білорусі та подій у Гонконзі.
У фокусі – польський фотограф Witold Dobrowolski, який висвітлював Революцію гідності та гонконгські протести 2019 року (за що отримав світове визнання). На переконання «грецької аналітики» Вітольд – причетний до українських «неонацистських» угруповань. Аргумент: підтримує ідею регіонального партнерства у Східній Європі – без Росії.
Потім з’являється рух «Гонор» (ну як же не згадати у контексті Гонконгу), що «підриває комунізм», і, звісно, FHKC, який стоїть за всіма можливими революціями (їхній «пруф» - фото-колаж з Києва та з Гонконга, який ми виставляли).
Пізніше (не зрозуміло до чого) згадується Джошуа Вонг і його пост підтримки народу Білорусі (певно, це все тому, що ми всі – «агенти Держдепу»).
Ну і ще багато води, про те, що біло-червоно-білий прапор – це прапор Рейху, і взагалі Лукашенко – захисник світу від нацизму.
Не розумію, чого так мало. Треба більше!
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2541311.html.
Tags: беларусь, гонконг, китай, левые, польша, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment