Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В Білорусі силовиків на вулицях явно зупинили з Кремля

Oleksiy Nesterenko ·
В Білорусі силовиків на вулицях явно зупинили з Кремля. І це відносне затишшя з репресіями, які відповзли з вулиць на непублічний рівень, свідчить лише про те, що вирішено поки що просто чекати, бо вже знають, що ціна помилки критично висока.
Якщо Україну з "внутрішньої" частини умовного "русского міра/россії/ссср/імперії" (в залежності від стереотипів марення) ідіотськими вчинками перетворили на "зовнішню спірну територію", то Білорусь - чисто частина "внутрішньої військово-політичної інфраструктури" Росії, з якої вирішили прибрати останні ознаки політичної автономії. Але шось пішло не так, і дуже "не так", і це не на жарт злякало, і ніхто не знає шо робити, бо бояться зробити фатальну помилку.
З Москви тиша, на сцені бігає картопляний біс з автоматом без ріжка і Колєнькою, шо слідом за бацькою приречено на мотузці калатається в броніку між гвинтокрилом та резиденцією. Йому обіцяли "покатацця на вєртальотікє", але ніхто не попереджав про дурнувату біганину в дивному важкому "жилєтіку".
Всередині путінського оточення хто зробить цю помилку - той програв і відповідатиме за все. Тому вичікують всі, слідкуючи одним оком один за другим, а іншим оком - за Білоруссю (з ким з опозиції можна буде сепаратно домовлятися про власні інтереси в разі чого).
Всі всім не довіряють. Всі без жартів бояться ножа в спину собі особисто від своїх же членів зграї, а Путін боїться зради від будь-кого з них.
Ні в кого нема впевненості що саме станеться завтра в самій Росії, бо чекали же ж на протести в Москві чи Пітері і готувалися до них, а на провінцію давно махнули рукою. А тут на тобі Хабаровськ на рівному місці здетонував так, шо ніяк не вгамується, а до нього від Москви далеко, і Нацгвардії явно не вистачить якщо станеться шось подібне ще хоча б у двох-трьох місцях.
Ситуація, коли треба бігти одразу в п'яти-шести різних напрямках, але з довірених осіб бігти ніхто не хоче, а тільки грошей просять та замилюють очі, і в гарячі точки відправляють виконавців такого рівня, телефонні дзвінки яких в потрібний момент можна буде і проігнорувати, особистих контактів з якими ніколи не було, і накази їм формально особисто ніхто не давав. Бо попереду може бути слідство, і до нього, ЯК МИ ВЖЕ ЗНАЄМО, впливові особи готуються ретельно, особливо коли ще все відносно тихо.
===
Станислав Овчаренко ·
Щодо заяв Світлани Алєксієвич:
Безнадійно. Їїї не поб'ють як всесвітньо відому - але вона ВЖЕ принижена - і це приниження нею сприймається як належне - бо вона шукає захисту від диктатора у іншого диктатора. Білорусь своїм прикладом доводить "від протилежного", що ЛИШЕ кривава боротьба вивільнить пострадянські країни від кримінальних олігархічних диктатур. Усі, хто щось каже протилежне - лише затягує агонію пострадянських країн. Мирного шляху боротьби проти олігархії не існує взагалі.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2544835.html.
Tags: беларусь, майдан, менты, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments