Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Захар Мілютін · Ще одне відео на тему вакцинного алюмініюСубтитрований українською французький документальний фільм «Алюміній, вакцини і два кролі»
(L’Aluminum, les vaccins and les deux lapins).
Ця стрічка на мій погляд, є найбільш важливою та найактуальнішою з усього, що існує зараз в жанрі документалістики на тему вакцинації,
тому що:
1) Алюміній на відміну від ртуті на сьогодні є присутнім в практично усіх вакцинах АКДП, від гепатиту Б, гемофільної інфекції, інактивоване поліо, ПВЛ, тощо незалежно від країни виробника.
Ну тобто в європейських та американських вакцинах його (алюмінію) в 1,5 - 5 разів менше ніж в індійських АКДП від Юнісефу.
Але він там теж є.
І калічить європейців, як можна дізнатись з фільму, досить регулярно і сильно.
2) Фільм містить інтерв'ю найавторитетніших світових фахівців з токсикології, нейророзладів та аутоімунних захворювань.
Вже після завершення роботи над фільмом двоє з цих науковців - відомі та шановні мікробіологи з Великобританії та Франції оприлюднили свої листи до регулятивних органів США на підтримку тези зв'язку між вакцинним алюмінієм та справжньою пандемією аутизму, що дедалі щільніше накриває практично усі розвинуті країни.
Трохи пізніше аналогічний лист написав їх колега з Канади.
Моя коротка анотація:
Фільм присвячений токсичній дії самого розповсюдженого вакцинного ад’юванта – алюмінію, з фокусом на відносно новому захворюванні Macrophagic Myofascitis або MMF, що є результатом накопичення вакцинного алюмінію в тканинах м'язів.
Французи, що разом з вакцинацією (гепатит Б, дифтерія-коклюш-правець + поліо) отримали нестерпні хронічні болі та постійне відчуття страшної втоми,
розповідають як після купи стандартних аналізів і оглядів лікарі не могли в них нічого виявити й відправляли до психіатра з висновком «Ваші болі уявні».
Люди починали вірити у свою божевільність доки нарешті біопсія, зроблена по підказці інших пацієнтів, не виявила MMF.
В одного з героїв фільму на постановку правильного діагнозу пішло 7 років.
Крім власне постраждалих французів документалісти спілкуються з:
– Dr. Yehuda Shoenfeld – засновник Центру Автоімунних захворювань при Sheba Medical Center (Ізраїль).
Каже, що кожен, хто публікує неласкаві до вакцин дослідження, моментально стає об’єктом атак, об’являється шарлатаном тощо.
Цитує численні випадки з власної медичної практики щодо дівчат, які після HPV-вакцинації зі спортсменок перетворились на інвалідів, втратили репродуктивну функцію тощо.
– Dr. Jérôme Authier – голова Центру Нейром’язових Захворювань Henri Mondor Hospital in Créteil (Франція).
Оцінив кількість французів, що вже отримали діагноз MMF, в 500-600 чоловік, а кількість тих, що мають симптоми, але досі не отримали коректного діагнозу – кілька тисяч.
– Dr. Romain Gherardi – директор Французького Національного Інституту Здоров’я та Медичних Досліджень
Його перша фраза в фільмі (дослівно): «Ця тема – табу, а вакцини – це тотем».
Далі він розповідає про базове дослідження щодо безпеки вакцинного алюмінію, що проводилось в 1997 році на двох кролях протягом 28 днів і закінчилось тим, що їх кості «загубились».
Розповідає про труднощі з отриманням хоч якогось фінансування для власних досліджень щодо MMF – побічної дії вакцинного алюмінієвого ад’юванту.
– Dr. Christopher Exley – «містер Алюміній» – найвідоміший світовий фахівець з токсичності алюмінію з британського Keele University.
Згадує встановлену Всесвітньою організацією охорони здоров’я «безпечну для людини» дозу алюмінію і каже, що якщо решта рекомендацій ВОЗ мають аналогічний рівень наукового обґрунтування, то ВОЗ є «тотально корумпованою та непотрібною конторою».
Додає, що відносно алюмінію вона (ВОЗ) є саме такою (корумпованою та марною) і буде такою лишатись доки нарешті не вирішить проконсультуватись з людьми, що на цьому розуміються.
Також говорить про те, що хоча він ще не готовий сказати чи є алюміній причиною хвороби Альцґеймера, але точно впевнений, що він (алюміній) його (Альцґеймера) загострює, а також провокує на появу в більш ранньому віці.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2545384.html.
Tags: анализ, здоров'я, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments