Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Люди брешуть, що

Volodymyr Boiko
Люди брешуть, що тимчасова повірена в справах США в Україні Крістіна Квін вже провела конкурс на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури й повідомила главі держави Андрію Єрмаку, що наступним керівником САП має стати або квартирний аферист Віталій Касько, або дрібний шахрай Давид Сакварелідзе, причетний до розкрадання разом з колишнім заступником посла Джоном Кентом 2,5 млн. доларів урядової американської допомоги, або легендарний Руслан Рябошапка, який у бутність генеральним прокурором разом зі своїм першим заступником Каськом зажив репутацію злісного продавця кримінальних проваджень.
У зв’язку з цим виникає цілком природне запитання – а Дональд Трамп він, взагалі, психічно здоровий? Він здатний проводити якусь зрозумілу зовнішню політику? Бо, як бачимо, за 3,5 роки перебування на посаді президента США Трамп не зміг навести елементарний порядок навіть у Державному департаменті, який йому підпорядкований безпосередньо, і не спромігся почистити Держдеп від осіб, причетних до розкрадання коштів американських платників податків, що направлялись на проведення реформ в Україні, на кшталт Крістіни Квін, Джона Кента чи Джеффрі Пайєтта.
Тож навіщо Трампу та влада, якщо він не здатний нею розпоряджатись і не спроможний керувати своїми підлеглими?
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2545437.html.
Tags: бойко, конспирология, трамп
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments