Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

До розслідування злочинних дій влади чотирьох американських штатів

Захар Мілютін·
До розслідування злочинних дій влади чотирьох американських штатів,
які отримували найвищу в США ковідну смертність не тільки фіктивними приписками,
а й значним фактичним її збільшенням через спеціальні "заходи безпеки",
нарешті підключився американський Департамент юстиції.
На світлині і за першим посиланням їх позавчорашній (26.08.2020) прес-реліз за назвою:
"Департамент юстиції вимагає дані від губернаторів штатів, які видали накази щодо COVID-19, що можливо призвели до смертей людей похилого віку в домах пристарілих"
https://bit.ly/3gIovxe
Переклав перші два абзаци цього документу:
"Сьогодні Міністерство юстиції запросило дані COVID-19 у губернаторів штатів, які видавали розпорядження, що могли призвести до загибелі тисяч мешканців будинків пристарілих. Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Пенсільванія та Мічиган вимагали від будинків пристарілих приймати пацієнтів із COVID-19 до лав своїх вразливих мешканців, часто без належного тестування.
Наприклад, 25 березня 2020 р. Нью-Йорк наказав: «Жодному мешканцеві не може бути відмовлено у повторному прийнятті або прийнятті в [будинок пристарілих] виключно на основі підтвердженого або підозрюваного діагнозу COVID-19. [Домам пристарілих] заборонено вимагати тестування госпіталізованого мешканця, який має медично стабільний стан, тестування на COVID-19 до прийому або реадмісії ”.
Раніше я вже писав, що американська підвищена "ковідна" смертність здобувалась двома шляхами:
1) через масові фальсифікації та приписки
Згідно "ковідних" рекомендацій місцевої бюрократії від здоров'я, з березня 2020 усіх померлих, що мали позитивний тест на коронавірус, або й навіть й не мали, але кашляли чи типу того, записували в померлі від ковіду незалежно від реальної причини смерті.
2) через заходи "боротьби з пандемією", які по факту реально серйозно збільшували смертність.
Перше відбувалось по всій країні.
Друге концентрувалось у Нью-Йорку та ще 4-х контрольованих "демократами" штатах, які дали близько половини усієї американської ковідної смертності.
На початку червня вже було ініційоване парламентське розслідування щодо масових смертей від Ковіду в американських домах пристарілих.
Їх долю в загальній ковідній смертності тоді оцінювали від чверті до третини усіх летальних випадків.
Вже після цього історія мала продовження і з'явились повідомлення, що будинки пристарілих могли дати до половини усіх смертей, що їх списали на Ковід.
24.06.2020 член парламентського підкомітету з Ковідної кризи Steve Scalise опублікував у виданні New York Post статтю за другим посиланням про необхідність розслідування дій губернатора штату Нью-Йорк Andrew Cuomo.
https://bit.ly/2YFNRpG
Cuomo вже тоді прямо звинувачували в організації масового інфікування найбільш вразливих до Ковіду категорій - мешканців будинків пристарілих - через датоване 25/03/2020 рішення заборонити цим закладам відмовляти в прийомі пацієнтам з позитивним результатом тесту на Ковід, чи навіть пропонувати їм зробити тест.
Одночасно влада Нью-Йорку тоді наказала шпиталям виписати усіх "неважких" (по факту - не потребуючих апаратів) ковідних пацієнтів, які власне і понесли вірус в будинки пристарілих.
"Контрольним пострілом" в потилицю нью-йоркським пенсіонерам став наказ не проводити реанімаційних заходів "щоб захистити парамедиків, заощадити ресурси та для оптимального використання обладнання".
Деталі цього феєричного своїм "гуманізмом" кроку та обурення, що він викликав навіть в самих парамедиків за другим посиланням.
https://bit.ly/2ZhGB2b


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2546836.html.
Tags: карантин, левые, піар, сша
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments