Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Датована 13.08.2020 стаття британського видання DailyMail

Захар Мілютін
Датована 13.08.2020 стаття британського видання DailyMail
"Провідний російський респіраторний лікар звільнився через грубі порушення медичної під час поспіху з путінською коронавірусною вакциною"
http://dailym.ai/3hIUkan
Мова про професора Алєксандра Чукаліна, що він спочатку намагався заблокувати реєстрацію, а коли не зміг - покинув раду етики при росіянському МОЗі.
Цитують його інтерв'ю місцевому журналу "Наука і жизнь" про порушення росіянського законодавства, міжнародних норм, медичної етики і принципу "не нашкодь".
Найцікавішою особисто мені видалась його цитата щодо необхідності встановлення довготривалих критеріїв безпеки, що для них він вважає потрібними
"мінімум ДВА РОКИ спостережень".
Далі стаття цитує ще двох росіянських фахівців, які теж не в захваті від росіянської перемоги в вакцинних корона-перегонах.
Провідний росіянський вірусолог на прізвище Чепурнов нагадав про небезпеку, що вакцина від коронавірусу може погіршити перебіг захворювання:
"Потрібен час ... .Антитіла різні. У деяких ситуаціях - а про коронавірус це вже відомо - інфекція посилюється за допомогою деяких антитіл. Слід знати, які антитіла виробляє вакцина ".
При цьому деталей щодо антитіл, нейтралізації, доз і можливості надмірної імунної реакції, за словами цього фахівця, автори росіянської вакцини "чомусь" не опублікували.
Третім непатріотичним щодо нової вакцини росіянським вченим виявився аж віце-президент їх академії наук.
Імунолог Владімір Чеконін заявив про нехтування Нюрнбергським кодексом та власним росіянським законодавством під час випробовувань вакцини на "добровільцях", що половина з них чомусь виявилась військовослужбовцями.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2551803.html.
Tags: карантин, рассея, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments