Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Екзістенціальна Поклонська

Іноді людина настільки страждає від свого відчуження, зневаги оточуючих та тієї маски, яку змушена носити роками, що будь-яке визнання свого існування іншими вважає святом.
Ось й колишня прокурорка, а нині "депутат Держдуми" радіє з отримання від чиновників ООН відповіді на свого листа. В якому пані Поклонська скаржилася до УВКПЛ ООН про київську хунту, що не дає воду для розвитку кримських військових баз.
Загалом було б дуже дивно, якщо з Женеви не надійшла якась ввічлива відписка на послання, оформлене як позицію профільного комітету Держдуми (що сама Поклонська визнає та навіть наївно дякує голові комітету за сприяння).
Характерно, що "депутатшу" переадресували до женевських структур, які відповідають за моніторинг прав людини в Україні згідно "кримських" резолюцій Генасамблеї ООН. Це змушена визнати сама заявниця, констатуючи, що можливі переговори (а РФ таким прихованим чином хоче саме переговорів) без української сторони не відбудуться.
Насправді ж якщо окупанти хочуть, щоб структури ООН дослідили водне питання в Криму - у цьому нема нічого складного. Бо є відповідна моніторингова місія ООН з прав людини в Україні, яка може та має це дослідити згідно мандату.
Росіяне не пускають її на півострів з 2016 року. То хіба що хтось у Москві дозрів до згоди на такий візит.
Бо інакше, без прибуття на півострів оонівських моніторів, будь-які "водні" тези окупантів в Женеві будуть сприйняті вже не в нинішньому дусі "Стороннього" Камю, а згідно кращих творів Кафки.
Чому не здивуюся

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2553155.html.
Tags: крим, подонки, провокація, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment