Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boiko. Маю погані новини для професійних «громадських активістів»

Volodymyr Boiko
Маю погані новини для професійних «громадських активістів» і так званих «журналістів», які заробляють на оспівуванні корупційних схем Ситника: кампанія проти суддів Окружного адміністративного суду, яким на замовлення Порошенка начальник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Горбатюк та його улюблений прокурор Донський встановили апаратуру негласного зняття інформації, не буде оплачена.
Ми пам’ятаємо, як Горбатюк і Донський розслідували «справи Майдану»: деякі вони продавали (наприклад, кримінальні провадження за фактом вбивства В’ячеслава Веремія та фактом викрадення Юрія Вербицького та Ігоря Луценка), деякі пропивали (кримінальне провадження щодо незаконного арешту активіста «Автомайдану» Дениса Сергієнка), деякі дарували (кримінальне провадження за фактом «викрадення» шахрая Булатова), а деякі використовували для обслуговування наймерзотніших корупційних схем. Зокрема, на початку 2019 року до Горбатюка звернувся директор НАБУ Ситник і попрохав виконати відповідальне завдання президента Порошенка – встановити мікрофони в кабінетах суддів Окружного адміністративного суду Києва, які посварились з заступником глави Адміністрації Президента Філатовим і не хочуть, щоби Вищу кваліфікаційну комісію суддів України й надалі очолював довірена особа Порошенка Козьяков, у якого скінчились повноваження. Але для проведення НСРД необхідно отримати санкцію судді апеляційного суду в межах якогось кримінального провадження, для цього прокурор має погодити відповідне клопотання, а ніякого кримінального провадження в НАБУ щодо суддів ОАСК немає й тому Холодницький ніколи не підпише таке клопотання.
Йдучи назустріч проханню Ситника, Горбатюк і Донський взяли одну зі «справ Майдану» – кримінальне провадження про переслідування активістів «Автомайдану» – і, використавши витяг з ЄРДР в цьому провадженні, виготовили завідомо підроблене клопотання про проведення НСРД відносно суддів ОАСК. А потім впродовж півроку замість того, щоби розслідувати вбивства учасників акцій протесту чи витівки оточення Януковича, щодня розшифровували записи суддівських розмов та разом з Ситником носили розшифровки в Адміністрацію Президента. А за це Ситник пообіцяв зробити Горбатюка керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Так ось, погана новина полягає в тому, що перший заступник директора НАБУ Углава після того, як Конституційний Суд України визнав нечинним Указ Порошенка про призначення Ситника директором НАБУ, звернувся до глави держави Андрія Єрмака й розповів, що Ситник замість того, щоби боротись з корупцією, насправді обслуговував Порошенка, оскільки був викритий на хабарях і нелегальному продажу своєї земельної ділянки в Криму. І що тепер Углава готовий навести порядок у НАБУ та вигнати звідтіля всю команду Ситника (починаючи з керівника Головного підрозділу детективів Калужинського) у разі, якщо стане керувати НАБУ в статусі «виконувача обов’язків».
Глава держави погодився. Але, найголовніше, з цим планом погодилось посольство США, оскільки саме Углава, будучи агентом двох іноземних розвідок – британської та американської – забезпечує функціонування в НАБУ резидентури ЦРУ. Таким чином, наразі готується відповідне рішення Конституційного Суду України, який вже 10 вересня 2020 року може оголосили неконституційними кілька положень Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України», після чого почнеться розробка нового закону, потім цей закон буде кілька років прийматись і увесь цей час Углава очолюватиме НАБУ.
Що ж стосується корупційних схем Порошенка, на обслуговуванні яких заробляв Ситник (на кшталт кампанії проти суддів Окружного адміністративного суду Києва), то фінансування акцій на їх підтримку посольство США припиняє. Натомість тепер будуть фінансуватись ті акції, на яких заробляє Углава.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2555564.html.
Tags: бойко, конспирология, менты, порошенко, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments