Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

⚡️ День заборонених виборів: масові арешти та знущання над людьми під час протестів у Гонконзі

Артур Харитонов
Сьогодні, 6 вересня, у Гонконзі мали відбутися чергові парламентські вибори, однак за рішенням комуністичного Пекіну вони були заборонені у 2020 році. Причина: китайський коронавірус.
Однак, після довготривалої паузи, Гонконг вийшов на протест: через заборону на вибори, драконівський закон про Нацбезпеку та викрадення 12 молодих гонконгців спецслужбовцями КНР. Планувалася мирна хода, скоординована у телеграм-каналах та на інших платформах.
Протести розпочалися пообіді за місцевим часом. При цьому, поліція відмовила у «реєстрації» мирних зборів громадян, заявивши, що участь у акції є злочинною.
На акцію вийшло декілька сотень людей: більшість все ж таки боїться смертної кари – за новим драконівським законодавством.
Поліція Гонконгу повністю перетворена на комуністичну міліцію, з характерною нелюдською жорстокістю. Вже традиційно вони використовують тактику нападів на найслабших: підлітків, зовсім маленьких дітей, жінок, літніх людей. Фактично всі були заарештовані зі застосуванням непропорційної сили та без пояснення причин. Застосовувалися перцеві снаряди, лучили людям у голови, а також – у безпосередній близькості до обличчя.
Зокрема, як мінімум двоє людей втратило свідомість під час нападів поліції. Журналісти помітили, що спецназівці заарештовували жінку з немовлятою; водія автобусу та всіх його пасажирів; дуже літню пані, яку повалили на підлогу та не давали прохожим надати першу допомогу. На відео був зафіксований жахливий напад на 12-річну активістку. Під особливу жорстокість потрапили й журналісти, соціальні працівники, волонтери-медики. Деяким репортерам прямим текстом погрожували смертю. Також був зафіксований поліцейський напад на жінку, яка співала національний гімн, - адже він є заборонений згідно з новим комуністичним законодавством.
При цьому, напади не стосувалися пропекінських запроданців і тітушок, яких уряд послав на антимайдан: як пишуть гонконгські медіа, їм був забезпечений поліцейський ескорт – до «безпечного місця».
Не обійшлося й без арештів топ-активістів та депутатів районних рад, які вийшли захистити народ від поліції, що вбиває. Більшість з них спеціально відломлювалася першою.
Тим не менш, активісти не боялися вигукувати лозунги, за які передбачене довічне ув’язнення. На вулицях лунали «Звільни Гонконг, Революція нашого часу», «Незалежність – наш єдиний шлях», «Поверніть мені вкрадені виборчі права».
Як повідомили ближче до гонконгського вечора незалежні канали, у ході сьогоднішньої акції заарештовано не менше 289 осіб. Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2559985.html.
Tags: беспредел, гонконг, китай, левые, менты
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments