Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

тримати далі Ірину Валентинівну на посаді генерального прокурора глава держави не може

Volodymyr Boiko
До усіх тих проблем, які не дають спокою главі держави Андрію Єрмаку, додалась ще одна – під трьома буквами ДБС. Саме так генерального прокурора Ірину Венедіктову називають її підлеглі за витончений розум, глибокий професіоналізм і жіночу привабливість. Але тримати далі Ірину Валентинівну на посаді генерального прокурора глава держави не може – ДБС з суто медичних причин не здатна зрозуміти, що таке прокуратура й чим вона має займатись, окрім продажу прокурорських посад і кримінальних проваджень.
Просто вигнати Ірину Валентинівну – колишню зірку партії «Слуга народу», екс-голову комітету Верховної Ради та керівницю Державного бюро розслідувань, заради призначення якої терміново вносились зміни в профільний закон і був затриманий на хабарі поплічник колишнього директора ДБР – також не можна. Бо тоді постане питання про рівень інтелекту того, хто тягнув її у владу. Добровільно піти з посади Венедіктова готова в будь-який момент, але лише в обмін на крісло міністра юстиції. Одначе чинний міністр Малюська, дарма що виглядає повним ідіотом, поступатись портфелем не збирається.
Вигнати зі скандалом Малюську, щоби посадити на його місце Венедіктову – це остаточно перетворити Недієздатного на сміховисько, бо всі пам’ятають, як глава держави Андрій Єрмак разом з Недієздтаним виганяли попереднього генпрокурора Рябошапку заради призначення Венедіктової. Звісно, можна взагалі розігнати Кабінет Міністрів, тим більше, що там не один Малюська заслуговує на копняка під зад, але це треба робити поближче до місцевих виборів, щоби показати посполитим, як Недієздтатний турбується за долю народну.
Ще один варіант – призначити Венедіктову ректором Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Ірина Валентинівна згодна, але як примусити піти з посади нинішнього ректора Василя Тація й забезпечити ДБС підтримку трудового колективу?
Але найбільше проблема – що буде після звільнення Венедіктової? Генеральним прокурором глава держави бачить лише найвідомішого українського лейтенанта, який разом зі своїм фаворитом Наумовим вже розпродав усі посади в СБУ й тепер хоче долучитись до бізнес-проектів прокуратури. Але не факт, що за таке призначення проголосує половина народних депутатів – принаймні, спочатку доведеться пообіцяти безплатно віддати власником депутатських фракцій і груп половину посад обласних прокурорів і, щонайменше, одного заступника генерального. А доки триватимуть торги, Офісом генерального прокурора рулитиме Говда разом зі своїм бой-френдом Бамбізовим – воно Єрмаку треба?
Звільнення Венедіктової з посади генпрокурора автоматично потягне й звільнення заступників директора ДБР Бабікова й Соколова, які зараз керують цією богадільнею. І хто тоді стане на чолі ДБР? Комісія по виборах директора ДБР ще навіть не створена, та й створювати її доки немає сенсу, оскільки спочатку треба внести зміни в закон і скасувати все те, що було туди записано заради призначення Венедіктової в.о. директора ДБР, а також прописати процедуру призначення директора ДБР постановою Кабінету Міністрів, а не Указом Президента.
Ось і думає глава держави, ночей не спить. Звільнити ДБС з посади генерального прокурора «за власним бажанням згідно з поданою заявою» нескладно. А далі, далі що робити?
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2560080.html.
Tags: бойко, зеленский, менты
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment