Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чим закінчилась справа по розстріляних на Житомирщині добровольцях. Поки що нічим

Diana Makarova
Друзі та знайомі запитують іноді в мене, чим закінчилась справа по розстріляних на Житомирщині добровольцях.
Поки що нічим.
Друзі й побратими живуть в очікуванні суду. Тим же живуть і сім'ї загиблих.
Але нещодавно почалась (теж очікувана) атака. Вийшла стаття адвоката обвинуваченого. Де намагаються з обвинуваченого у вбивстві зробити нещасну, несправедливо звинувачену жертву.
У цій адвокатській статті є одне хороше - вона написана настільки недолуго, що якщо захист буде побудовано так же - шансів у вбивці нема.
Репост статті не даю. Не варто воно того. Але даю два тексти від побратимів. До слів приєднуюсь.
=========== "Побратими, друзі! Попрошу репосту.
На смерті наших сімох бойових побратимів знов спекулятивна "стаття" вийшовша на ресурсі "pravo.ua" яку написав адвокат Ігор Черезов, який недавно включився на сторону істоти (толіка).
Справа щодо вбивства сімох бійців на озері Житомирщини.
Мета до кінця не зрозуміла, але вигодонабувачі - це всі, хто прагнуть розколу у Ветеранський спільноті, приниження честі та гідності бійців всіх підрозділів, особливо Добровольчого руху (якими були всі хлопці).
Прошу Всіх, кого зачепив даний вкид в інфо-простір України дочекатися судового засідання і побачити ФАКТИ на свої очі.
Не вступайте в дискусії з ватниками, особливо з образами і погрозами, мета в них саме така.
Для тих, хто хлопців знав особисто і цікавився цією справою вже з другого абзацу "статті" все стає зрозуміло. І неточності які прямо вказують на некомпетентність, незнання адвоката елементарних логічних речей, відповідно і намагання відновити розшатування суспільства з цього приводу.
Просимо всіх! Холодна голова і без емоцій, хоча розумію що це не просто. Правду нікуди вже не скрити. І кримінальне минуле толіка і обставини цієї трагедії.
Свої дописли Черезов якщо і озвучить в суді, дивлячись усім в очі, тоді ми в правовому полі і покажемо йому біля якої м..........ї параші його місце "заслуженого юриста", довідаємось скільки вартує його совість, вишиванка і взагалі його громадянство.
Слава Нації!
Вічна пам'ять нашим Героям!" ========
Олексій Смирнов
https://www.facebook.com/groups/KulchickiyBat/permalink/3381359065253947/
======== "Доброго дня шановні друзі, побратими!
Нова інформація щодо справи про вбивство наших побратимів на озері в Житомирські області.
Сьогодні я, і багато з вас уже бачили та читали статтю адвоката підозрюваного у вбивстві наших хлопців.
Всі з ким я спілкувався не приховують свого обурення з цього приводу.
Я особисто сприймаю цю статтю як елемент впливу на суспільну думку. Свого роду «артпідготовку», адже досудове слідство по справі наближається до свого логічного кінця – передачі справи до суду.
Чи передбачали ми таке?
Звичайно ТАК!
Чи сталася якась несподіванка?
Звичайно НІ!
Що робити? Бігати по колу і кричати «А-А-А! Все пропало!»
Ні! 100 разів Ні!
Ми очікували, що скоро почнеться інформаційна кампанія в підтримку підозрюваного. Кому це вигідно – вирішуйте самі. Найпростіший логічний висновок на поверхні: справа резонансна і це буде далеко не перший і навіть не сотий випадок, коли сторона захисту намагається привернути увагу до такої «гучної» справи. Мета цього буває різна. Хтось хоче попіаритися. Комусь хочеться показати свою «бурхливу» роботу перед замовниками. Хтось таким чином хоче вплинути на громадську думку, знайти підтримку в суспільстві. Так! І це все не заборонено законом! Якщо особа не розкриває таємницю слідства, висловлює свою «думку», «позицію», що тут такого? Так, нам неприємно чути і читати таке про наших хлопців, але:
Написане це особиста думка, позиція автора.
Звичайно, цю статтю «розшарить» багато хто, в тому числі – проросійські «помийки». Можемо ми цьому запобігти – ні!
Ми можемо лише одне – висловити свою особисту думку, позицію (на що маємо 100% право!) про те що інформація викладена про наших полеглих побратимів є перекрученою, недостовірною та неправдивою.
Але чого ми ТОЧНО не можемо і не маємо робити – так це піддаватись, «вестись» на провокацію, якою, цілком ймовірно, і може виступати ця вищезгадана стаття.
В чому можлива провокація? Як раз бурхлива реакція він ветеранської спільноти, можливі різкі виловлювання наших «гарячих голів» підживлять це «багаття». «Бачите які ці АТОвці злі та страшні! Як лаються та погрожують бідному простому мужику і його чесному адвокату, який просто принципово виконує свою роботу!». Було б добре, щоб тут я помилявся і вказана стаття не є провокацією, а є просто елементом захисту. Але не хотілося б щоб з НАШОЮ допомогою (хай і не усвідомленою!) звичайний елемент захисту перетворився на шикарну провокацію.
Пи.Си. Адвокати часто кажуть «програти» або «виграти» процес. Так, це ГРА! Тому битися в конвульсіях від того, що супротивник завдав удар по наших воротах, це неправильно і нерозумно. Гра ще далеко не закінчилась і невідомо хто переможе. А більше шансів на перемогу у того, хто грає по правилах і не піддається на різні «уловки» супротивника, а також перемагає той, хто бореться з «гарячим» серцем, але «холодною» головою.
Тож, як кажуть ДУМАЙ-Те!
Всім здоров’я та мужності в цей непростий час! Ми все одно переможемо!" ========
Yaroslav Lawyer
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1684839748345027&id=100004570546323
Варто уважно прочитати, зробити висновки і не вестись на провокації.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2564598.html.
Tags: ато, беспредел, леді діана, менты, піар, україна
Subscribe

 • "Вєсті.UA" за 26 лютого - бімба!

  У випуску програми "Вєсті.UA" за 26 лютого – колишній генеральний прокурор Юрій Луценко стане ведучим ток-шоу на каналі свого кума Порошенка.…

 • «План Б»?

  (хз... з ФБ) Президент Зеленський готує заміну Єрмаку на посаді керівника ОП - ним стане Валерій Кондратюк (генерал-лейтенант, Голова Служби…

 • Хоч це і правда, але дуже слушно не забувати і другий бік справи...

  Borys Babin Поки цивілізований світ стежить за пригодами марсоходу "Perseverance", із значною зацікавленістю відстежую нову космічну епопею…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment