Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Borys Babin · Агресор легалізував хімічну зброю

Перспективи запровадження цивілізованим світом нових санкцій через отруєння Навального бойовою речовиною мають цікаве відзеркалення у самій Росії.
Наразі РФ почала процедуру змін до власного президентського указу від 22 лютого 1992 р. № 179 яким було визначене перелік заборонених росіянам до обігу речей.
Тепер зі стандартного набору обмежень для вільного роздрібу (уран, спірт етіловий, драгоцінне каміння, панти оленів, засоби прослушки, ліки) в РФ буде виключене ...бойові отруюючі речовини, а натомість буде додано "засоби захисту від токсичних хімікатів хімічної зброї та їх прекурсорів, запчастини та комплектуючі до цих засобів, нормативно-технічна документація на їх виробництво та використання"
Людською мовою це означає, що РФ знімає заборону на вільний обіг хімічної зброї (підстава вже традиційна: "а її у нас нема") та водночас - обмежує для населення обіг антидотів, захисних костюмів та інструкцій з їх використання.
Щоб наступного разу ніхто, хто вже не потрібний, раптово не вижив через неконтрольований обіг атропіна в кишені у пересічних громадян. Також щоб ніхто на Заході не поставив питання про походження виявленої російської отрути або її жертв. Бо якщо не контролюємо обіг отрут - то й не відповідаємо за нього.
Так, це цинічне в кубі нелюдство на кшталт оголошення публічного конкурсу удосконалення потужності крематорію Освенциму. До чого, здається, не дійшли ані коммі ані наці.
Й так, чотири мільйони українців житимуть на окупованих замлях за цими законами про легалізацію масових отруєнь режимом.
А ще до ста нардепів та до бісової матері вітчізняних чиновників та політиків також хочуть, щоб ось такий людожерський режим "новачків" панував крізь у нашій країні.
Наївно сподіваючисть на свою відданість віковічному злу як на кращий антидот.
Дуже характерний психологічний феномен.- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2569599.html.
Tags: беспредел, коллективное х%№ло, подонки, прдоны, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments