Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

⚡️ Європейський Союз та Тайвань проведуть перший бізнес-форум у Тайбеї

Артур Харитонов
⚡️ Європейський Союз та Тайвань проведуть перший бізнес-форум у Тайбеї, відкриваючи нову сторінку історії двосторонніх відносин
Тайвань продовжує робити історичні кроки до зближення з демократичним світом. Знайшовши підтримку Чехії, Словаччини, Німеччини, Литви, Латвії, Естонії та інших європейських держав, Тайвань відкриває двері для всього ЄС. Про це традиційно розповідає Taiwan News.
Зокрема, повідомляється, що Європейський союз проведе перший бізнес-форум у Тайбеї, аби відкрити можливості безпосереднього інвестування з Тайваню до Європи.
Ідею підтримав керівник Європейського бюро з питань економіки та торгівлі, Філіп Гжегожевський: за його словами, присутність Тайваню у Європі є надважливою для відновлення європейської економіки після кризи китайського коронавірусу.
Окрім цього, голова Бюро відзначив, що пандемія показала прогалини у ланцюгу стратегічних поставок, і що залежність від однієї держави, ринку чи джерела сировини, - є неприпустимою (натякаючи на КНР).
За словами європейських аналітиків, Тайвань має потенціал стати одним з провідних партнерів ЄС, особливо у галузі штучного інтелекту, автомобілебудування та техніки, охорони здоров’я та біотехнологій (у яких Тайвань є світовим лідером).
Форум, що відбудеться вже за два тижні, включатиме на початковій стадії 15 держав-учасниць ЄС. Йдеться про Польщу, Францію, Німеччину, Італію, Словаччину, Чехію, Швецію, Нідерланди тощо.
▪️ До речі, з деталями інвестиційного проєкту можна ознайомитися тут: https://bit.ly/32mJZf0
Для оптимізації роботи також буде використаний онлайн-зв'язок з інвестиційними агенціями європейських держав, аби якнайшвидше залучити тайванські інвестиції та технології для розвитку ЄС.
Зазначається, що ЄС у 2019 році вклав у Тайвань близько 25% прямих іноземних інвестицій, у той час як Тайвань у ЄС – лиш 1,7%. На меті форуму – змінити ситуацію, адже на фоні пандемії Тайвань довів свій статус світового лідера, що все ще не використав свій потенціал у Європі.
Гжегожевський також повідомив, що форум може стати основою для нової торгівельної угоди між ЄС та Тайванем. Це питання уже є складовою нової торгової стратегії, що розроблюється у Брюсселі.
Нагадаю, уряд України продовжує робити вигляд, що Тайваню не існує на мапі світу.


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2570653.html.
Tags: европа, китай, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments