Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

«СТРАТОСФЕРНІ ФОРТЕЦІ» В-52Н – ЗНОВУ В УКРАЇНСЬКОМУ НЕБІ

Andrii Klymenko разом з Igor Kabanenko та ще 23 ·
Це і є дуже красномовне стримування загроз...
Отже, 14.09.2020 вдруге маємо в небі над Україною знову:
-- як мінімум 2 стратегічних бомбардувальника B-52,
-- а ще 3 повітряних танкера Boeing KC-135R/T Stratotanker,
-- а ще два Bombardier Sentinel R1 (літаки-розвідники).
?? - британський гумор - в напрямку Сочі літали, привітали Вову і Сашу
===
Екіпажі B-52 забезпечують можливості колективної оборони для США, союзників по НАТО і партнерів, а також стратегічні та оперативні можливості для стримування Росії.
Стратегічні партнери України в черговий раз натякають російському керівництву, що не залишать Україну наодинці та не дадуть перетворити Чорне та Азовське моря у внутрішні озера РФ.Командування Повітряних Сил ЗСУ / Air Force Command of UA Armed Forces
17 год ·
«СТРАТОСФЕРНІ ФОРТЕЦІ» В-52Н ???? – ЗНОВУ В УКРАЇНСЬКОМУ НЕБІ ????
??????
Американські партнери є послідовними у своїх діях, підтримуючи Україну, як на дипломатичному фронті, так і в українському небі.
Сьогодні, 14 вересня, у супроводі винищувачів Повітряних Сил Збройних Сил України, три стратегічні бомбардувальники Повітряних Сил США В-52Н знову в повітряному просторі України.
В-52 під прикриттям українських винищувачів взяли курс в акваторію Чорного моря для спільних дій з країнами-партнерами у сфері колективної безпеки.
Такі патрулювання матимуть регулярний характер, адже місії В-52 в небі України, є частиною давно запланованого розгортання шести B-52 на авіабазі Ферфорд Королівських Військово-повітряних сил Великої Британії.
Екіпажі B-52 забезпечують можливості колективної оборони для США, союзників по НАТО і партнерів, а також стратегічні та оперативні можливості для стримування Росії.
Стратегічні партнери України в черговий раз натякають російському керівництву, що не залишать Україну наодинці та не дадуть перетворити Чорне та Азовське моря у внутрішні озера РФ.
?? Довідково:
Boeing B-52 Stratofortress «Стратосферная фортеця» – американський стратегічний бомбардувальник фірми Боїнг, що стоїть на озброєнні Повітряних Сил США аж із 1955 року.
До нинішніх днів стратегічний бомбардувальник пройшов ряд модифікацій під сучасне озброєння.
На висотах близько 15 тис. метрів він може нести різні види озброєння, в тому числі – ядерне. Втім, як показує бойовий досвід в Іраку та Афганістані, бомбардувальник успішно здатен наносити удари і на малих висотах.
Загалом В-52 може нести до півсотні боєприпасів загальною вагою 31,5 тон.
Основне завдання, для якого В-52 розроблявся - доставка двох термоядерних бомб великої потужності до будь-якої точки СРСР. Сьогодні ж, внаслідок проходження глобальних модернізацій, його завдання значно ширші.
В-52 став одним із небагатьох легендарних літаків, які знаходяться на службі безперервно понад півстоліття.
Незважаючи на те, що В-52 розроблявся в кінці 1940-х – початку 1950-х, він залишається основним літаком дальньої бомбардувальної авіації американських ВПС, поряд із надзвуковими B-1b Lancer, пара яких нещодавно працювала в українському небі.
Планується, що В-52 залишиться у такому статусі, як мінімум, до 2030 року.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2573154.html.
Tags: піар, сша, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment