Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova. Я би хотіла написати про продаж нагород

Я б хотіла написати про те, як почали розділяти й сварити між собою підрозділи, які воюють на нашому фронті. Це почалось в 14-му році, коли Бірюков виставив боягузами 72 бригаду, натомість вип'ятивши мужність 79 бригади. Це почалось тоді ж, коли, аби списати прорахунки командування, розтоптали честь 51 бригади.
Я б хотіла написати, які лунали зойки, які ліпились лайки - лайки у сенсі слова лайка, і лайки у сенсі схвалення брудних тих постінгів.
І я не знаю, навіщо це робилось - невже для того, щоб легше було управляти військовими, якщо вірити девізу "Розділяй та владарюй?" Чи просто від надлишку душевної підлості?
Але я вже про це писала, і не раз. І ось на дворі 20-й рік. І я читаю пост, я там не бачу нічого нового, все, як і в 14-му - але тепер вже Сурков вип'ячує мужність 80 бригади, натомість розтоптавши тих, хто виходив з-під Іловайська.
А що - думаю я - хіба не можна говорити про мужність одних і мужність других? Без протиставляння?
Але я про це думаю вже сьомий рік, і сенс про це писати.
Адже я чудово розумію, для чого робиться це протиставлення.
Для хайпу.
Для скандалу.
Інакше рейтингу не буде, не буде купи лайків та репостів.
А люди люблять, коли скандал. В людей течуть слинки, коли скандал і хайп...
І сенс про це писати. Нема скандалу в тому, щоб закликати Суркова прибрати з душі надлишок душевної підлості. І люди знизують плечима й проходять повз - мовляв, так що тут обговорювати. От якби скандальчик...
Я би хотіла написати про продаж нагород.
Так, нагороди продаються, і ми їх іноді купуємо для бригад та батальйонів, коли держава жлобиться нагороджувати своїх героїв - ні, навіть не обов'язково героїв, а просто тих, хто чесно воював, їх сила, цих людей, їх тьма, їх всіх нагородити в держави душевних сил не вистачить - та і про що ми говоримо, звідки в держави душевні сили? Там і душ живих лишилось - на пальцях порахувати.
Тому купуємо ми іноді нагороди партіями - але таке оголошення я бачу вперше, про те, що кожен може собі купити нагороду. Легко. Хочеш Народного героя? Плати півтори сотні і чіпляй собі на груди. Хочеш учасника АТО? Іще простіше. Хочеш визнання, що ти медалізований волонтер - і тут тобі нема відмови.
Але писати про це немає сенсу. Про це таки писалось, і не раз. Який же тут скандал? Нчого ж нового.
... нічого.
нічого ти не розумієш.
От якби ти написала про губи Маші Фокіної...
Або хоча б про книгарню Є.
Або про те, як від нас приховують втрати на фронті. Приховують чи ні, ніхто не знає точно - та просто напиши, що приховують.
Або можна ще написати, що здали якийсь населений пункт - та не здали, ти знаєш, що не здали, але ти просто напиши, ніхто ж не буде розбиратись, просто понесуться тисячі репостів, а знаєш, як сторінка піднімається, коли тисячі репостів? ну, напиши, тобі що, жалко?
Ну, ладно, ладно, не хочеш писати хрєнь про фронт - тоді хоча б про губи Маші Фокіної. Нє, ну, чому б тобі не написати про губи Маші Фокіної?
Ну, коли?
Коли вже ти навчишся бути в тренді?
Га?
- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2574615.html.
Tags: ато, история, коллективное х%№ло, леді діана, подонки, порошенко, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments