Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"Генерали готуються до минулих воєн" - є таке прислів'я, не розуміла я його до війни

Diana Makarova
"Генерали готуються до минулих воєн" - є таке прислів'я, не розуміла я його до війни.
Як розумію я його тепер...
Вони дійсно досі воюють у Другій Світовій в кращому випадку, а то і в громадянській, отій радянській. Хтось припускає, що нинішні генерали вже потроху воюють біля Слов'янська, дехто в ДАПі, і лише деякі, вкрай сміливі, сміють злегка воювати у Іловайську та Дебальцево.
Не вірте. Вони і досі воюють на другій світовій, а так ще навіть громадянській, я вам точно кажу.
Та хай би лише генерали, вже не така біда, адже відомо, що в разі ескалації активних воєнних дій вони повтікають до Києва і звідси будуть намагатись керувати - а війну насправді будуть вести в кращому випадку комбриги, насправді ж комбати (деякі), а виграє її якийсь нікому невідомий ротний.
Або програє.
Бо генерал на війні - страшенно некорисна штука, а часом навіть заважає. Тому розумні генерали це добре знають і вшиваються від війни подалі. От і молодці.
Насправді ж війну ще програє і виграє простий чиновник, якийсь депутат у Верховній Раді, який віддав чи не віддав свій голос - і тут я говорю про бюджет, авжеж, ви натяк зрозуміли.
Я не вивчала той бюджет, у мене немає сил і часу його вивчати, і я ж зарані знаю, що нічого доброго там не буде. Ну, де ви бачили добрий і правильний бюджет?
Ну, де ви бачили бюджет, в якому не підвищували б статті розходу на отих самих чиновників - незалежно від того, скільки волонтерів чи польових командирів, або таких, що видавали себе за польових, попали цього разу до Верховної Ради. Я не бачила, тому і не чекаю.
Я також не здивована тим, що урізали витрати на армію.
Нічого з цього не дивує, нічого, але...
... але мене страшенно дивує, чому не піднято витрати на армію?
Чому не піднято їх на величезну суму, на безкінечно величезну? Чому не забрано з бюджету все зайве і не віднесено й не покладено до ніг армії? Чому не зроблено це досі, о, не поспішайте репетувати про зелену плісняву і всьо такоє - бо цього не зроблено було жодного разу, з того часу, як піднялась і вийшла на фронти наша армія.
Жодного разу не закладався той притомний бюджет на армійські цілі, таким, яким би мусив він бути у воюючій країні!
І тут постає нове питання...
насправді постає багато питань, і жодне не дає відповіді на основне питання:
- Скажіть, а що, вони дійсно не вірять у велику ескалацію на фронті? А не на фронті? А зі сторони Бєларусі чи зі сторони моря? Нє, що, дійсно не вірять?
Знаєте, іноді здається, що в це діло вірять лише старезні волонтери, оті, що ще з чотирнадцятого року. І військові. Ті, що дійсно на фронті. Навіть не ті, що вже давно відвоювали і лише раз на рік вдягають форму, щоб вийти на Марш ветеранів до Дня Незалежності. І вдруге - на Покрова. Ці вже не вірять в ескалацію.
Не вірять в повторення активної фази війни і тилові тіточки й дядечки, що репетують:
- Наші сонечка болі й госі!
Не вірите? От лише вчора брала участь у тредах, де мене намагались впевнити у тому, що наша армія харчується лише сухими галетами і банкою тушняка, однією на трьої, і навіть хліба на фронт не підвозять.
Так, саме ці галасливі і не вірять в активну фазу війни. Хоча наче й живуть отам, ще в чотирнадцятому році.
Не вірять у активну фазу війни ті, хто сходить криком:
- Від нас приховують бойові втрати!
Ви скажете - та що ти тут парадоксами сиплеш? Як це вони не вірять, здається, лише вони і вірять.
Ні.
Ці вірять лише у свій голосистий хайп. Вони ніколи не намагались взнати правду про війну, і потім повірити тій правді. Їм би помарширувати, почистити уявну зброю, скласти уявні наплічники. Покричати. Це важливо.
З діалогу:
- Блін, є реальні зради та пройоби. глобальні. але через голих-босих-пліснявих до них ніколи не дійдуть ні руки, ні розголос.. Бо там (о, боже!) треба виходити на протест не проти суки- перзидента а проти вчорашнього героя- полковника чи генерала . і треба розібратися в чому зрада а в чому особливості служби.. А так- заволав зрада і все, чиста совість..
(Евгений Карпенко)
А знаєте, чому я думаю, що вони не вірять у війну?
Тому що коли б вони дійсно вірили у напад по всіх фронтах, у те, що примушує волонтерів зціплювати зуби і формувати, формувати запаси для армії і знати при тому, що всі ті запаси буде вивезено на фронт за якихось кілька днів, в разі чого - вони б кричали зараз лише про це.
Чому?
Не піднято?
Витрати?
На нашу армію?
Сцуко?
Чому за сім років не піднято армію належним чином? Чому від європейських армій ми відстали назавжди?
Бо коли ти знаєш фронт і думаєш про нього. Коли ти хворий фронтом і захистом своєї країни. То ти мусиш кричати й думати лише про оце, основне
НАШУ КОЛОСАЛЬНУ НЕГОТОВНІСТЬ ДО АТАКИ
... тут я нагадую сама собі Касандру, хоча б тому що кричу про це вже сьомий рік. І це єдиний притомний НЕфейк про армію і фронт, але ж ви все одно не повірите, а дехто пробіжить це очима і знову помчить волати про те, що сонечкам нічого їсти на фронтах, і про те, що від нас приховують втрати, а мені вже так набридло виглядати Касандрою, як і іншим старезним волонтерам чотирнадцятого року, тому хто як...
А ми формуємо запаси.
Принаймні намагаємось.
Бо як там що - якихось кілька життів ми з вами врятуємо знову. Це сильно і це круто, о, так.
Але країну б врятувати.
https://www.kmu.gov.ua/news/osnovni-pokazniki-zatverdzhenogo-uryadom-proektu-derzhbyudzhetu-na-2021-rik?fbclid=IwAR3I5BQlW_HXPcFxUMP6FaebHcAtHx7oWuHwREFfWlUYpxdiZE4qLZcItio
прим.
політичноозабочених, порохоздвинутих, зеленоосяяних буду банити. Нахрін. Набридли.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2577196.html.
Tags: ато, зеленский, коллективное х%№ло, леді діана, подонки, порошенко, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment