Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

якщо правду починають говорити з меркантильних чи кон'юктурних міркувань, вона залишається правдоюЗахар Мілютін
CNN вже вдруге за останній місяць дивує критичними щодо вакцинації матер'ялами.
Датована 15/09/2020 стаття за посиланням називається
"Національний інститут здоров'я США "дуже стурбований" серйозним побічним ефектом у дослідженні вакцин проти коронавірусу AstraZeneca"
https://cnn.it/3ku4tbM
Пишуть, що крім нашумілого випадку поперечного мієліту, що його так і не підтвердила сама AstraZeneca, але підтвердили неврологи з американського Національного інституту здоров'я,
в іншого добровольця (цитую)
"на більш ранньому етапі дослідження AstraZeneca спостерігався подібний побічний ефект"
Але йому діагностували розсіяний склероз
"не пов'язаний з вакцинацією".
Також CNN повідомляє, що хоча британський регулятор і дозволив поновити випробовування у Великобританії,
американська Агенція харчів та ліків (FDA) наразі не спішить поновлювати тестування цієї вакцини у США, а згаданий американський Національний інститут здоров'я (NIH) розпочав своє власне розслідування щодо пошкодження спинного мозку в реципієнта британської коронавірусної вакцини.
"Потрібно бути більш далекоглядними з потенційним ускладненням вакцини, яка врешті-решт буде введена мільйонам людей. Ми хотіли б побачити, як ми можемо допомогти, але брак інформації ускладнює це зробити" - цитує CNN голову вірусних досліджень в Національному інституті неврологічних розладів та інсульту, що входить в структуру NIH.
Ця американська установа наразі лише планує взяти зразки тканин та крові в покаліченого британського реципієнта, а також дослідити зразки інших вакцинованих пацієнтів, щоб побачити, чи не антитіла, які вони утворили у відповідь на вакцинний коронавірус, одночасно атакують тканини головного або спинного мозку.
Наступні кілька абзаців дуже важливі - переклав їх повністю:
"Неврологи, які вивчають такі захворювання, як поперечний мієліт, кажуть, що вони рідкісні - трапляються приблизно в 1 з 250 000 людей - і трапляються найчастіше в результаті імунної реакції організму на вірус. Рідше такі епізоди також пов'язують з вакцинами.
Точна причина захворювання є ключовим фактором для прийняття рішення щодо відновлення випробовувань. Іноді основний медичний стан «розкривається» імунною реакцією людини на вакцину, що призводить до хвороби, як це сталося з хворим на розсіяний склероз.
У цьому випадку тестування можна продовжувати без побоювання, оскільки хвороба не була характерною для вакцини.
(ага, я теж ох*енів)
Більше занепокоєння викликає явище, яке називається "молекулярна імітація".
У таких випадках якийсь невеликий фрагмент вакцини може бути схожий на тканину головного або спинного мозку, що призводить до імунної атаки на цю тканину у відповідь на компонент вакцини.
Тоді у разі відновлення тестування вірогідним є виникнення інших випадків поперечного мієліту, сказав д-р Вільям Шаффнер, інфекціоніст медичної школи Університету Вандербільта.
І додав, що другий випадок "закрив би процес".
"У 1976 році масова програма вакцинації проти свинячого грипу була припинена, коли лікарі почали діагностувати у людей, які отримали вакцину подібне захворювання - синдром Гійєна-Барре (ще один "поліо-подібний" параліч - Перекл.)...
Зрештою, вчені виявили, що вакцина збільшує ризик цього розладу на один випадок серед кожних 100 000 щеплених пацієнтів.
Типова сезонна вакцинація проти грипу підвищує ризик синдрому ГБ приблизно в одному додатковому випадку на кожні 1 мільйон людей."
====
Роман Пиляшенко
Йде звичайна конкурентна боротьба за розподіл потенційного ринку збуту. Тому кожен конкурент буде нахвалювати свою вакцину і мочити в будь-який спосіб конкурента. Врешті решт кожна потужна країна (США, Британія, Китай і т.д) будуть використовувати своє, нам припруть те що треба буде тестувати або те на чому дадуть нормальний відкат.
---
Захар Мілютін
*Тому кожен конкурент буде нахвалювати свою вакцину і мочити в будь-який спосіб конкурента.*. Такого на цьому ринку немає і не буде. Це ринок з високим рівнем монополізації, де кожен гравець розуміє, що кожним словом щодо проблем безпеки з продукцією конкурентів він "палить" весь ринок і "стріляє собі в ногу". Єдина причина, чому CNN про це заговорили - заплановані на листопад американські вибори. демократи, що вони раніше називали Трампа за його критику грипозних вакцин та визнання зв'язку вакцинації з аутизмом "антиваксером", зараз взялись громити його за спішку з коронавірусною вакциною, яка може через цю спішку (читай Трампа) виявитись небезпечною. Але це добре. Бо навіть якщо правду починають говорити з меркантильних чи кон'юктурних міркувань, вона залишається правдою, і добре що її починають говорити.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2579340.html.
Tags: здоров'я, карантин, медицина, сша, щеплення
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment