Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

⚡️ КНР використовує російські сервери та Yandex для залякування та тиску на активістів Гонконгу

Артур Харитонов
Інформацію про це повідомив Hong Kong Free Press HKFP. Йдеться про одіозний веб-сайт «HK Leakes», мета якого – доксінг, тобто збір персональної інформації на гонконгських активістів та поширення їх мережею у злочинний спосіб.
Сайт створився у 2018 році на російському сервері, періодично змінюючи домени (зараз – пакистанський). При цьому, на нелегальному ресурсі використовується яндекс-пошта як основний інструмент зв’язку.
«HK Leakes» має на меті «боротьбу» з ворогами КНР у Гонконзі. Вони збирають такі персональні дані, як адреси, номери телефонів, пошти та інші контакті відомості, доповнюючи їх «злочинами проти КНР», які вчинили продемократичні діячі. З 2020 року сайт вдався до «розкриття» порушень нового драконівського закону про нацбезпеку.
Наразі на сайті міститься понад 2000 «анкет» гонконгських активістів, які періодично отримують дзвінки, повідомлення з погрозами від пропекінського блоку. Також сайт веде «чорний список» місць, де активісти можуть укритися від жорсткості поліції.
Окрім цього, веб-сайт містить міжнародний розділ, у якому поширюється російська пропаганда: заяви Маші Захарової, Лаврова тощо.
Найбільш вірогідно, платформа ведеться поліцією Гонконгу. Це пояснює те, що діяльність сміттярки не розслідується гонконгськими «правоохоронцями».
Також залишається відкритим питання, наскільки активною є Росія у антигонконгському терорі, адже методологічно сайт дуже нагадує російські проєкти.
(https://hongkongfp.com/2020/09/18/anonymous-site-ramps-up-doxxing-campaign-against-hong-kong-activists)
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2579628.html.
Tags: гонконг, китай, левые, провокація, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments