Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Serhiy Dibrov · Дякую, Ваша честь, за Вашу сміливу та відверту окрему думку

Суддя Конституційного Суду України, надаючи юридичну, світоглядну і правову оцінку тому, що ми зараз називаємо «карантином», не соромиться в оцінках аналогіях, висловах, порівняннях і паралелях.
З одного боку, дуже приємно бачити, що ці оцінки, паралелі, порівняння і навіть вислови дуже близьки до тих, що я застосовую в своїх інтерв'ю, дописах та публікаціях.
З іншого боку, дуже сумно від висновків, які виявилися однаковими.
Особливу думку судді Сліденка не варто цитувати. Її треба читати цілком, від початку до кінця, абзац за абзацем — тому що в кожному абзаці є дуже важливий і для багатьох, зокрема для мене, неочевидний сенс, якій вартий окремої уваги. Читайте.
http://www.ccu.gov.ua/sites/default/files/docs/slidenko.pdf
Дякую, Ваша честь. Ваша особлива думка надихає і змушує не припиняти боротьбу проти свавілля і мракобісся, що панує зараз навколо. Фактично, це свавілля, мракобісся і карго-культ є змістом поточної «державної влади», принаймні в епідеміологічній галузі.
Для себе — зауважу, Ви зробили це без використання неконвенційної лексики. Це теж надихає. Я би так не зміг. Саме, власне тому я не є суддею КСУ.- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2579877.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, беспредел, карантин, менты, мировое правительство
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments