Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Diana Makarova 6 червня · ЖЕРТВИ СТАЛІНА

Українські фронтові волонтери, а також шановні фінансисти українського фронтового волонтерства, пост для вас. Українські Цивільно-військове співробітництво - CIMIC, а також контррозвідка, ви теж зазирайте.
А, ви й так тут? Ну, сидіть...
Після недавнього посту про Аню Домбровську https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/3104053359655344 прийшли доповнення.
Отже, Аня Домбровська, https://www.facebook.com/dombrovskaya.volonter/
- росіянка, що переїхала до України на початку війни, пожалована українським громадянством у вересні 2019 року, позиціонує себе волонтеркою українського фронта, а також зооволонтеркою. Теж українською.
При цьому вона дивно-агресивно ставиться до всих інших українських волонтерів, у відповідь на запитання відмовляється поділитись інформацією, яким бригадам допомагає. Це викликає щонайменше подив. В українського фронтового волонтерства так не прийнято, в нас давно працюють горизонтальні зв'язки, вони підвищують ефективність роботи та забезпечують кооперацію волонтерства в особливо складних випадках, а також унеможливлюють випадки задвоєння заявок.
- На своїй сторінці, орієнтованій найперше на російську аудиторію, Домбровська позиціонує себе чи не єдиною продуктивною українською волонтеркою, час від часу закидуючи звинувачення типу "пока украинцы не помогают своей армии, мы делаем это за них" (скрінів не буде, потерто Домбровською, але нагадую – сторінка Домбровської орієнтована найперше на російську аудиторію, тож облити брудом українських колег по волонтерству перед росіянами – діло старе й знайоме)
- На фронті її мало хто бачив (я бачила одного разу, у Мар’їнці, а я аж до останніх місяців на фронті бувала досить часто), але деякі військові підтверджують допомогу, в основному начмеди однієї-двох бригад. При цьому ці медики теж відмовляються озвучувати найменування та кількість допомоги.
- Зараз Домбровська збирає гроші на особисте авто (начебто для того, щоб їздити по фронту (див. скріни)
Тут варто розібратись об’єктивно.
Одна з найзатратніших частин фронтового кошторису – це ремонт та покупка фронтових автомобілів. Більш того, зараз ремонти навіть штатної техніки поставлені настільки погано, що військові мусять ремонтувати штатні машини за свій кошт та з допомогою волонтерів (див. бліц-дослідження, підтвердження від військових у коментах https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/3097752416952105)
Нам здається просто непристойним в такий час збирати гроші на власне авто, та ще й за 450 тис грн.
Тобто, коли ми радіємо, знайшовши машину для фронтовиків за $ 2-3 тис - ці волонтери збирають на СВОЮ машину $ 16 тис???
- Свої закупки для фронта Домбровська озвучує за завищеними цінами. Катетери, ліхтарики, медичні рюкзаки тощо, все подається в закупках дорожчим, аніж можна купити. Ба навіть автомобіль, який вона мріє купити, виявляється, насправді коштує на 150 тис грн дешевше. (див. скріни)
У відповідь на подив волонтерства, звичного економити кожну копійку, та пропозиції підказати, де можна купити те ж саме, але дешевше – Домбровська хамить, прибирає ці коменти і заганяє непрошеного радника до бану.
- Домбровська позиціонує свою основну роботу у першу чергу як просвітницьку, тому збирає гроші на друк газет, які сама ж і розвозить по фронту. Друк недешевий. Кажуть, що на зібрані гроші "для газет" вже давно можна було заснувати свою редакцію, ще й з типографією. Але хто це рахував, як можна довести це з цифрами в руках?
От, власне, і все із звинувачень, які давно й безрезультатно виставляють Домбровській реальні фронтові українські волонтери.
Та господь з вами, хіба це звинувачення?
Ну, збирає людина гроші на незрозумілі цілі.
Ну, не може (не хоче) звітуватись за витрачені кошти.
Ну, завищує ціни в закупках.
Ну, не показує чеків, замість того іноді дає непереконливі фото.
Ну, збирає гроші на дорогий подарунок для себе.
Та вас що, жаба задавила? Та люди дають їй свої гроші і не вимагають за це серйозних звітів– отож яке вам діло до них, раз їх самих це влаштовує?
Все правильно. Ніхто не повинен зазирати до чужих гаманців. Ніхто не повинен вимагати звітів за витрачене – якщо самі донатори не вимагають цих звітів. Бо це особиста справа кожного, кому й на що саме перераховувати свої власні гроші. І українське фронтове волонтерство це чудово розуміє.
То в чому ж річ, чому такі обурені та стривожені волонтери, говорячи про діяльність Домбровської?
А отут вступає в силу останній пункт:
- Домбровська також помічена в активному бажанні проникати на українські фронтові позиції і час від часу здіймати у мережі хайп, розказуючи в мережі ж про наші втрати, вказуючи при цьому українські позиції, де стались ці втрати.
Стоп-стоп, так про наші втрати щоденно розповідається на офіційній сторінці прес-центру ООС. Тоді що такого страшного, якщо якась волонтерка розкричиться про це у фейсбуці?
Правильно, про наші втрати розповідається більш-менш чітко і точно, включаючи загиблих, поранених, полонених. Але розказується загально, даючи спільні цифри по всьому фронту, без вказування позиції та підрозділу, через кілька годин, а то і добу після втрат.
Що дає вказування позиції в інтернеті, та ще й одразу після втрат, після обстрілу, після бою?
- Преміальні ворогам. Результати будь-якої вогневої роботи зараз підтверджуються за радіоперехватом, за повідомленнями в мережах тощо, так що таке повідомлення у мережі – це завжди подарунок ворогу.
- Коригування ворожого вогню
А це вже не жарти, згодьтесь.
Тобто, дивіться, що відбувається.
Вже кілька років у нас по фронту їздить група (колишніх) росіян, які не можуть переконливо звітуватись за свою діяльність, рвуть всі зв'язки з українськими волонтерами, при цьому проникають на українські позиції, безперешкодно фотографують і навіть подають цю інформацію на сторінках мережі.
Українська військова служба Цивільно-військове співробітництво - CIMIC та українські військові деяких бригад безперешкодно пускають групу (колишніх) росіян на позиції, і навіть після того, як ті вказують в інтернеті наші втрати та позиції, можливо коригуючи ворожий вогонь – дехто з наших військових продовжує і далі їх пускати до себе.
Ще й уклінно дякують за допомогу.
Чому група росіян? Адже мова йде наче про одну Домбровську?
А от і ні. З деяких пір Аня Домбровська працює разом з таким Вячеславом Казаковим, (див. скрін), який числився помічником депутата Госдуми ВС РФ Іллі Пономарьова, того самого депутата Госдуми РФ, якого нещодавно теж пожалували українським громадянством. Тобто, всі вони біженці від режиму Путіна. Всі начебто симпатики України.
Піарить цю групу неубієнний Аркадій Бабченко. Теж біженець від режиму.
Бабченко припинили пускати на фронт ще навесні 14-го року, мало того - його тоді там дуже сильно побили, тому він і сам на фронт не рветься.
За що побили Аркадія Бабченка?
(розповім вдесяте, виявляється, не всі знають, а це важливо для даної розповіді)
Бабченка били за те, що він, проникнувши на Карачун (14-й рік), тут же сфотографував українські позиції та виклав їх до відкритої мережі. Одразу після цього Карачун вчергове накрили обстрілом, і вже тоді хлопці замислились - а що, власне, відбувається? Полізли до мережі, виявили фото і дуже переконливо пояснили Аркаші, що так робити не годиться. (див. скрін)
Били Бабченка також за те, що він, сфотографувавши єдину дівчину, яка воювала там серед десантників - виклав до мережі і її фото, приписавши, що дівчина снайпер (з якогось дива, мабуть, тому що так красивіше звучить)
Але біда у тому, що в дівчини вся рідня перебувала на окупованій території. Уявляєте, чим це було для неї та для її рідні?
Тому Аркадія били, тому він з того часу на український фронт ані ногою. За нього вправляються Домбровська та Казаков, колишні російські громадяни.
Також піарить Домбровську Мирослав Гай. Саме в гості до Мирослава Гая тоді і приїздив на Карачун Аркадій Бабченко.
Сильно піарить збір грошей для Домбровської і Айдер Муждабаєв. Теж біженець від режиму Путіна, теж в минулому російський громадянин. Той самий Айдер, який рік тому закликав українців стріляти в українців, а також закликав не шкодувати, якщо Україна при цьому втратить 6-8 областей (заклики до сепаратизму?):
... "Я только что разговаривал у себя дома с боевым комбатом. Видимо, придётся стрелять. Когда тебе стреляют в спину, другого выхода нет. Это означает новую революцию, победу патриотов, но и одновременно потерю ещё 6–8 областей. К сожалению, пророссийское большинство не оставляет нам никакого шанса спастись, кроме этого"...
(Айдер Муждабаєв, 2019 р.)
див. скрін
От завжди милуюсь, коли якісь біглі російські громадяни починають закликати українців до громадянської війни, та ще й при цьому роздарюють нашу рідну ̶к̶е̶м̶с̶к̶у̶ ̶в̶о̶л̶о̶с̶т̶ь̶
ПОРАЗЖИГАЄМ?
Я знаю багатьох росіян, які воюють на нашому боці.
У мене є купа друзів - росіян за походженням, вільних людей за духом.
Ніхто з них не лізе вказувати Україні її долю. Вони просто беруть до рук зброю і б'ються за нашу (і свою також) долю, за нашу спільну свободу. Або просто допомагають Україні з-за кордону.
Ми їх поважаємо, ми станемо за них горою, раптом що.
Але я також знаю росіян, які приїздять до України, влізають геть в усі щілини і повчають, повчають нас, як нам жити.
Як нам волонтерити.
Як нам воювати.
Кого нам обирати.
Як нам мислити і як діяти.
Тобто, ці росіяни, колишні й дійсні, обирають риторику Старших Братів по відношенню до українців та України. При цьому - хамство, зверхність, такі схожі на хамство й зверхність отих росіян, які завжди, протягом сторіч, вчили нас жити, мріючи про приєднання нас, бідненьких молодших братиків до них - величних і розумніших Старших Братів.
Так, саме приєднання.
Цитуємо ту ж Домбровську:
... "Свою позицию я высказала давно - если бы в России не было Путина, то Украина давно бы к нам присоединилась" ...
(Анна Домбровська, див. скрін)
Он як? Тобто, Аня Домбровська вважає, що Україна спить і бачить, як би їй стати частиною Росії, і лише Путін нам в цьому заважає?
І ця дівчинка їздить по українському фронту?
Спілкується з українськими військовими?
Отримує підтримку від українського підрозділу СІМІК Цивільно-військове співробітництво - CIMIC?
Чудасія якась…
Група колишніх російських громадян:
- Домбровська
- Казаков
- Бабченко
- Муждабаєв
У всих - хамство, стиль хабалки, заткнути рота, витерти коменти, забанити - тобто, зробити все, аби твою роботу неможливо було перевірити.
Наприклад, коли я спитала у Муждабаєва, що він може сказати по Домбровській, яку так шалено піарить - він спочатку почав кричати, що є жертвою Сталіна (див. скрін), а потім гордо самовипилявся і самозабанився.
Та господь з ними, нехай би ці жертви Сталіна й жили собі в Україні. Україна велика й добра країна, тут всім вистачить місця.
Але чому вони так рвуться на фронт?
Але чому деяким з них так потрібно влізати на наші фронтові позиції чи в нашу внутрішню політику?
Повернемось до дій групи Жертв Сталіна, таку умовну назву дамо піар проекту «Анна Домбровська», бо вже зрозуміло, що маленька тендітна дівчинка Аня, юна діва-лицар, що самовідданно служить котикам, собачкам та українським воякам, у цьому проекті лише білборд.
Однакова поведінка – випрошування грошей для себе при мінімальному ККД декларованої діяльності (Домбровська, Бабченко), пролізання на фронтові позиції та «засвічування» їх у мережі (Домбровська, Бабченко, Казаков), хамство та ухиляння від відповідей у коментах (Домбровська, Муждабаєв), хоча, здавалось, чого б простіше – вийди в інтернет та звітуй конкретно по бригадах, що й куди відправлено, покажи, що й за які кошти закуплено. І всі питання недовіри до тебе відпадуть.
То що це загалом?
Погане виховання?
Природня схильність до афер?
Але біда в тому, що все може пояснюватись чимось іншим. Бо для чого проекту Жертви Сталіна так уперто лізти на фронт, навіщо нарочито обривати зв'язки з українським волонтерством, звідки потреба тусуватись лише в конкретних ділянках фронта (Авдіївка, Пєскі, Мар’їнка)?
… в усій цій історії дивує лише поведінка ̶с̶л̶у̶ж̶б̶и̶ ̶б̶е̶з̶п̶е̶к̶и̶ ̶У̶к̶р̶а̶ї̶н̶и̶
Ой, ні.
В усій цій історії дивує лише поведінка ̶д̶е̶п̶а̶р̶т̶а̶м̶е̶н̶т̶у̶ ̶к̶о̶н̶т̶р̶р̶о̶з̶в̶і̶д̶к̶и̶
Ой, вибачте, помилилась.
В усій цій історії дивує лише поведінка ̶ц̶и̶в̶і̶л̶ь̶н̶о̶-̶в̶і̶й̶с̶ь̶к̶о̶в̶о̶г̶о̶ ̶с̶п̶і̶в̶р̶о̶б̶і̶т̶н̶и̶ц̶т̶в̶а̶ ̶З̶С̶У̶
Та шо ж таке, знову опечатка!
В усьому цьому дивує лише поведінка ̶д̶е̶я̶к̶и̶х̶ ̶н̶а̶ш̶и̶х̶ ̶в̶і̶й̶с̶ь̶к̶о̶в̶и̶х̶,̶ ̶я̶к̶и̶х̶ ̶н̶е̶о̶д̶н̶о̶р̶а̶з̶о̶в̶о̶ ̶п̶о̶п̶е̶р̶е̶д̶ж̶а̶л̶и̶ ̶п̶р̶о̶ ̶н̶е̶б̶е̶з̶п̶е̶к̶у̶ ̶с̶п̶і̶л̶к̶у̶в̶а̶н̶н̶я̶ ̶з̶ ̶г̶р̶у̶п̶о̶ю̶ ̶Д̶о̶м̶б̶р̶о̶в̶с̶ь̶к̶а̶
Насправді в усьому цьому дивує лише одне – наші добрі, незлостиві, щедрі й щирі українці. Які навіть зараз, після шести років війни, дозволяють собі вірити оцим Старшим Братам, утримувати цих Старших Братів своїми грошима, дивитись в очі цим Старшим Братам, незважаючи на те що вони позиціонують себе як Жертви Сталіна та Путіна – все ж великоросіянство нікуди не зникає з їхніх душ.
І мріють вони лише про одне – приєднання України до Росії.
... "Свою позицию высказала давно - если бы в России не было Путина, то Украина давно бы к нам присоединилась" ...
(Анна Домбровська, див. скрін)
͇І͇ ͇п͇р͇о͇с͇и͇м͇о͇ ͇р͇е͇п͇о͇с͇т͇у͇.͇ ͇Ч͇о͇м͇у͇ ͇б͇ ͇к͇р͇а͇ї͇н͇і͇ ͇н͇е͇ ͇з͇н͇а͇т͇и͇ ͇с͇в͇о͇ї͇х͇ ͇г͇е͇р͇о͇ї͇в͇,͇ ͇н͇а͇в͇і͇т͇ь͇ ͇з͇а͇л͇ь͇о͇т͇н͇и͇х͇ ͇з͇ ͇і͇н͇ш͇о͇ї͇ ͇к͇р͇а͇ї͇н͇и͇?͇
ДОДАТОК
Слово волонтерам та військовим. Скріни слів додаються:
Юлия Толмачева (Yuliya Tolmachova):
- я іноді продивляюся її сторінку,вона збирає постійно на медичні рюкзаки та інше,але я ніколи не бачила передачі тієї кількості. ніколи не пише для яких медиків збирається,чи для якого шпиталю. Питала в декількох підрозділах про неї,ніхто не знає. Мені дуже дивно.
Ірина Каптур:
- Так збирає на дорогі медичні речі. Підтверджую. Ціни значно вищі , ніж ми беремо. І що цікаво постійно розшукує по інтернету тих , хто дає кошти. Почала моїх друзів, допомогайок відмічати. Перепитала для чого так робите, то в мить забанила.
Галина Комир (Galina Komir):
- у мене це створіння вимагало звіт лікарській діяльності (і так конкретно з підрозділами,цифрами,діагнозами),ну конкретно був їй вказан шлях! і це при тому що я її в очі ніколи на фронті (і взагалі)не бачила,у ФБ вимагала!!!
Лідія Гужва:
- Бачила їх в районі Пісків, з нею був ще якийсь «журналіст» Взагалі незрозуміло, на яких підставах громадяни країни агресора мандрують в червоній зоні, та ще досить зверхньо себе поводять, так що я аж обалділа свого часу.
Владислав Даценко:
- видел её с камерой, когда её военные просили не снимать. Не то место и не то время... Похер! Морда кирпичём - ей хотелось . Упрямо путаясь под ногами снимала, забив на все просьбы. Вытолкали нафиг. Надо было наверное подсрачник дать - сейчас жалею. Тоже мерзко.
Алексей Цымбалюк (Олексій Цимбалюк):
- Айдер Муждабаєв питання не в національності,і я тобі про це говорив.І попереджав і тебе і Аркадія - ви піарите шахрайку.І рано чи пізно вас за це нагодують лайном.Процес годування почався і ніхто крім вас самих в тому не винен.
- А по Домбровській ніхто нічого і не скаже. Може б Айдер Муждабаєв і хотів якось її захистити,але аргументів підкріплених фактажом не буде.Її фотозвіти якраз і є першою ознакою шахраїв
Євген Степаненко:
- багато питань. Коли запитав про нахіба ці катетери і кто і який контент для тих газет виробляє -бо за ті гроші нормальне таке вже ЗМІ мультимедійне підняти можна було - забанили.
Іван Мужнюк:
- справедливості заради... Факти передачі "медичних приблуд" військовим медикам - насправді, є.
Про співвідношення зібраних коштів і закупленого обладнання не знаю. Але факти є. Та цікаво інше. Жодна притомна людина не стане закуповувати та передавати, досить таки дороговартісне (ще й в такій кількості!), обладнання тим, хто в більшості своїй навіть не здогадується що то за штуки, як вони працюють та як ними користуватися! Та/або тим, хто не буде їх використовувати, в принципі (з різних причин).
Тож... Або Анна Домбровская, абсолютно, досі цього не розуміє. Або... Якраз таки, дуже добре розуміє і робить це умисно.
От тільки... З якою метою?!
Аліса Володіна:
- задавали вопросы неоднократно, и по поводу бессмысленных сборов и неадекватных цен на них, она только хамит в ответ и моментально банит
Альона Шевцова:
- Вперше бачу, що б волонтери собі на машину гроші збирали ... при тому нехєрово так- машина за пів ляма.
Ievgeniia Dukhopelnykova, у відповідь на питання про докази шахрайства:
- Дайте подумать... Человек завышает цены на покупку медтоваров, что уже сказали все десять раз. Банит всех, кто задаёт вопросы. Отчитывается фоточками без сумм и чисел. Живёт шесть лет, не работая. Собирает себе на дорогущую машину. Что тут может быть не так? Какие есть ваши доказательства? Ихтамн...а, онитаме...
(про закупки)
- -Только вот какая штука... Они _на ебэе_ лежат в розницу по 10 баксов за штуку, а оптом от 3 включая доставку. А она собирает 15 на опт. Ну да, на эти 2% и живём.
Ievgeniia Dukhopelnykova:
- 1. Покупать дорогой автомобиль из салона в топовой комплектации для волонтерской работы не за свои деньги - это в любом случае хамство.Ее деятельность (даже если ей верить) вообще не требует постоянных поездок.
2. Лично я вижу завышенную цену на окклюзионные наклейки - в полтора раза в сравнении в _розницей_ на ебэе, более подробно вопросы по медицине разбирались в предыдущем посте. Людей, которые покупают те же товары в полтора-два раза дешевле только в этих комментах больше десятка, но все их предложения (пока все были доброжелательны) посоветовать поставщиков нарвались на хамство и бан.
3. См. выше, ее декларируемая деятельность не требует постоянных поездок по зоне АТО. С учётом того, что она очень любит требовать, например, у военных медиков информацию о позициях, с которых производилась эвакуация (понятно же, какого уровня секретности эта информация), вопросы возникают самые неприятные.
- Соответственно, вопрос "нахрена эти покатушки" имеет два возможных ответа - условно хороший "это дорогостоящий экстремальный туризм за чужие деньги под видом волонтерства, при том, что на стоимость заказанной ей машины можно всех ее подшефных медиков на три стандарта НАТО экипировать" и совсем плохой - она ездит, чтобы собирать информацию. Выбирайте.
Ах да, информация о том, с какой позиции увезли раненого или убитого крайне ценна для корректировки артиллерийского огня. Именно поэтому потери обнародуются с точностью до нескольких десятков км географически и минимум до времени суток по времени. Типа "а теперь угадывай, каким выстрелом ты попал".
- PS и не надо про "она же честно рассказывает, на что просит деньги". 99% населения свято уверены, что в зоне ООС кроме обгорелых труб нихрена нет и даже хлебушек доставлять туда надо три дня на оленях. Этим очень удобно пользоваться
Юрий Свирко (Yury Svirko):
- В посте, в основном, люди, которым не надо раскладывать по полочкам - о чем и ком идёт речь. Знают и сами могут разложить. Равно как и кто/зачем и почему волонтерит. И кто чем и с чего живёт
И наш опыт позволяет со стремящейся к бесконечности вероятностью давать оценки и этим людям в целом, так и их результатам в частности
Для этого, как правило, достаточно нескольких маркеров. А по пациенту эти маркеры все/почти все пылают красным
[profile] nataly Olyanishyna:
- О, знову вона. Вже скільки разів обговорювали її дивні запити, що до забезпечення медиків...
Виктор Майстренко:
- Я как то в комментах написал, что сбор на новую машину - на мой взгляд не хорошо. Так сначала Аня в личку писать начала всякую чушь, а потом ее друг какой-то с угрозами звонить. Ну у меня в таком случае разговор короткий - нахуй, значит нахуй. И в бан. Ненужно из волонтерства делать работу. Меня это всегда коробило.
Ivan Choopa:
- Жодного разу її не бачив і не чув. Ніц сказати не можу.
Oleksii A. Halytskyi:
- О.... А я тут про фонарики, которые она покупает по 105, а пишет по 250 при вдвое завышенном количестве... Математика, ага...
Вікторія Шинкаренко:
- Тю, то вона давно збирала собі на машину і тільки з САЛОНУ!!!
@Анжела Мамарева:
- Вам не здається дивним, подібний збір коштів? Можно було б погодитись на ремонт, но нову))), то занадто.
Iryna Guk:
- Ну звісно дістало. І що? Що можна довести? Абсолютно нічого, так само, до речі, не доведеш куди гроші збирали і витрачали ви чи я. В цього казкового персонажа я маю честь давно бути в бані - так само як безліч моїх реальних знайомих, які не те що питання ставили під її постами,а навіть сміли сказати де шо купити дешевше, підкріплюючи комент відповідними квитанціями. Якщо люди ідіоти і переводять їй гроші - самі винні. Якщо люди ідіоти і допомагають їй гроші збирати та рекламуватися - самі винні. Думаю, вона сама в шоці від того, наскільки тривалою змогла стати вся ця шикарна афера. Що ж. У нас такі речі прокручують на набагато вищому рівні, розводячи цілу країну як кошенят . То чому саме їй раптом стало не можна? Полє чудєс, людина збирає золотішко тупо тому, що може.
Ольга Данилова (Olga Danylova):
- О эта мадам забрала 2000 масок из 28 бригады, купленные мною якобы на нужды населения. На секундочку 12 марта я их покупала по 9.00 грн.
А потом обосрала на весь интернет. Живет она в Украинске и трётся в 28 и 57 бригадах.
@аліна михайлова:
- Яка ж це діч )
І допомогає ця мразінка таким же медикам, які потреби пишуть не розуміючи про що мова, плутаючи одинці виміру препаратів, бо десь їх чули та замовляючи дорогезні непотрібні «прибамбаси» , коли елементарно не мають простих турнікетів в достатній кількості.
Кліщі, які доять народ як можуть.
Бридко.
Владислав Даценко:
- Про сбор на кошку больную СПИдом забыли....
Диана, для Вас откровение что сбор средств или тмц многими волонтёрами становится для них бизнесом и средством жизни?
Olga Iva :
- Я дуже добре розумію, чому їх особливо захищають ті, хто отримав від них дороговартісну допомогу. Тому що більше ніколи ні від кого, крім них, я не чула формулювання на будь-яке прохання (б-я вартості і рівня охуєнності) відповідь "это не проблема. мы купим то, что вы просите / мы поможем с ремонтом" і т.п. І виконання цього. Незалежно від вартості. Можливо, вони відмовляли чи давали менше тим, хто "не так дивився" чи проявляв до них упередження, або був їм нецікавим з іх прихованих причин... Не знаю. Але знаю факт "это не проблема. мы купим то, что вы просите". Вже давно жоден волонтер чи волонтерський фонд не взмозі збирати такі суми і закривати б-я запити без обмежень. Вони в змозі. У зв'язку з чим власне і питання — яке реальне джерело фінансування і _в обмін на що?_
@Ирина Абрамова :
- Дуже цікаві "дякую" в неї. Ігорю, Саші, Маші. Без тегів.
В більшості з ####пстану. Можливо, і не від саш-маш. За принципом "пожертв на партію".
До того ж, тааак підозріла допомога саме медикам. Найнейтральніша тема. Не розвідці, не саперам, а тим, хто рятує життя.
Та і залізобетонний аргумент постійно прочісувати лінію фронту і збирати інформацію, розвезти по магазинам і БП "хліб і новини".
Дістало це все.
Як і непрацюючі помічники
Андрей Аносов:
- Я її бачив декілька разів в Авдіївці, у 2016 р. Вона з напарником намагалися взяти інтерв'ю в лікарні. Нам місцеві сказали що це - "журналісти з рашки", а може й шпигуни, то ми від них шугалися 🙂 . Подарували досить зручну медичну сумку для медичної стабілізаційної групи. Суто суб'єктивно, складала враження трішечки (а може і не так вже трішечки) божевільної, але цілком позитивної людини. Щось постійно говорила, запитувала, забувала про запитання, починала відповідати сама, якось жалісно посміхалася, і якась така ледве помітна "дичинка" у погляді "здивованої дитини". Я схоже досить часто в реанімації бачу у студенток-суїцидниць "з приводу нещасної любові". Але з нею також постійно був такій собі легінь - Славік. Той, навпаки, незрозумілий, склизький, непомітний, навіть обличчя запам'ятати було не реально. Таке відчуття, що цю бідолашну, як песика на повідку водив. Не можу повірити, що вона свідомо краде. Не той рівень свідомості. Схоже, що вона взагалі не дуже "в реальності". Навіть, якщо так є, то скоріше за все, хось інший сидить на її "фінансах" їми "керує".
- Навіть не маю наміру з Вами сперечатися. До того ж я вважаю, що кожен, хто дає гроші на будь-які благодійні проекти, повинен спочатку ретельно з'ясувати - кому і навіщо він їх дає, і чи здатна ця людина, або організація реалізувати наміри, що декларовані. Особисто у мене не склалося враження, що ця дівчина здатна ефективно оперувати ціма значними коштами, на які вона претендує
Юлія Толмачова:
- коли постійно пишуть про людину,вона сама має пояснити в які підрозділи в такій великій кількості передається. І всі питання відпадуть ,якщо все гуд,то тільки дякувати можемо за таку величезну роботу.Я запитала в Ані на які підрозділи конкретно ведеться,сказала в зону ООС .
Olga Iva :
- Посмотрите на это глубже, чем на желание выпендриться "украинские волонтеры нихрена не делают, мы одни такое закупаем". Потому что дело не в этом. Любой волонтер знает, что собирать такие суммы с протянутой рукой среди народа, и с такой системностью и регулярностью уже несколько лет как не-ре-аль-но. Маловероятно, что сотни тысяч денег в неделю собираются так. (Потому что "друзья решили подарить мне машину" – это группа друзей в месенджере, организовывающая эту покупку, а не "дайте денег на машину"). Значит посты "дайте денег" – маска. Закупки без ограничений "мы купим, что вы просите. это вообще не проблема!" – это про какие-то (какие?) иные источники. Что навевает мысль, что "волонтерская активность" – это прикрытие, а закупки и ремонты – накладные расходы основной деятельности. Мне вот, например, намного более интересно что есть основная деятельность? Настолько важная, что такие размеры накладных расходов вообще не вопрос. Что взамен за финансирование поддержания присутствия на фронте и регулярных "дефиле" вдоль линии фронта по каждому подразделению и непременное окучивание каждой ротации.
- Мене більше вражають наші люди. Які в одних питаннях щодо росіян дуже принципові, фанатично категоричні, і т.п., а в інших питаннях не гребують брати з їх рук, бо "дають — треба брать" (і інші варіації виправдань).
та інші - Анна Корницкая Катруся Бережная Наталья Воронкова (Nataly Voronkova) Юрий Москаленко (Yuriy V. Moskalenko) Анатолій Опанасюк (Anatoly Anatolii) Татьяна Ярошенко Anatoliy Yaroshenko Ирина Тимофеева (Irina Timofeyeva) Ksenia Bykova Valentyna Varava Марина Шляпина (Марина Пилипенко) Юлия Паевская (Julia Paevska)
АПДЕЙТОМ
додаю нові скріни
в тому числі і скріни сторінок бригад. Одразу стає видно, які бригади підтримують діяльність Анни Домбровської - 54, 57.
Цікаво, чи командири бригад в курсі того, що на їхніх позиціях діють "волонтери", яких неодноразово ловили на спробах пролізти на позиції, робити там фото і відеозйомку, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ЗАБОРОНУ, а також давали в мережу свідченн про поранених, загиблих з точністю до кілометра - тим самим вольно чи невольно коригуючи вогонь ворожого вогню?- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2582208.html.
Tags: #пстану, ато, коллективное х%№ло, подонки, порошенко, прдоны, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments