Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

100% Casus belli

Andrii Klymenko разом з Igor Kabanenko та
ще 21
Ну, ладно, подібну "війну навчань" (між Кримом та Одесою, жовті райони - навчання ВМСУ, блакитні - ЧФ РФ) ми вже бачили під час "Си Бриз-2020", хоча схоже, що іспанський (країна НАТО) координатор NAVAREA (перекрить районів моря внахлест) жодних висновків не зробив (маємо до 10 районів, де навчання зі стрільбами в одних районах заявлені і Україною, і РФ, а це 100% Casus belli).
Але такого жаху РФ (що закрила все узбережжя окупованого Криму і свого Північного Кавказу забороненими районами для мореплавства) - не бачив ще ніхто і ніколи. А чого ж жах? - а тому що в Чорному морі 4 кораблі НАТО, а в повітрі нещодавно В-52 літали, а на суші американські та британські парашутісти...- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2585238.html.
Tags: европа, крим, провокація, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment