Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Наче всім відрізало пам'ять про цього «смотрящого» Кремля в Україні

Олексій Подольський
СОЛІДАРНІСТЬ
Я не знаю як з цим у сучасних пролетарів, але у українських журналістів – повний П…
Ні, ви не подумайте: я мав на увазі – «повний Пінчук».
20 років справі Гонгадзе. А тих, хто зберіг честь і сумління рахуєш на пальцях однієї руки. Бутусов, Івшина, Капсамун, ну може ще двоє-троє, кого, пробачте, не помітив.
Решта – навіть не слуги Пінчука, а дворняжки, що бігають з вжалим хвостиком біля його медіа-магазину аби випросити кістку.
«Суспільне» зняло фільм, 1+1 дало розгорнутий сюжет, Українська правда розмістила цілий «подвал».
Багато буквочок, багато картинок, багато звуків – і нічого про Гонгадзе, ні слова правди. Все лише- пральний порошок для Кучми, аби змити з його рук кров Георгія, якій передувала кров Гетьмана і Чорновіла.
Хором заспівали стару пісню, написану фахівцями, технологами Фонду Пінчука: «Кучму-патріота підставила Росія, а він насправді чи не «герой» України».
Наче всім відрізало пам'ять про цього «смотрящого» Кремля в Україні. А хто без бою віддав Росії українську частку золота, валюти і закордонної власності СРСР? Хто віддав Росії Чорноморський флот, а головне – базу у Севастополі, віддав з повним усвідомленням, що це база майбутньої анексії українського Криму? Хто пустив хижий російський капітал в українську приватизацію? Хто за методичками ФСБ будував в Україні тотальну корупцію виконавчої влади? Хто свідомо руйнував українську армію і розпродав кращу зброю на десятки мільярдів? Хто за командою з Москви вирощував на Донбасі кримінальний сепаратизм? Хто за командою з Кремля назвав своїм наступником Януковича – отамана цього кримінального сепаратизму і зради української незалежності? Нарешті, хто завів на гору української політики цілу когорту російських агентів впливу від Хорошковського з Льовочкіним, від Клюєвих з Деркачами, від Лазаренка з Азаровим, від Порошенка з Суркісом, від Рабіновича з Пінчуком – до Бойка з Медведчуком?
Ще рахувати заслуги Кучми перед Росією?
Навіщо ж Росії «підставляти» свого кращого агента?
Навіщо присилати своїх кращих пропагандистів маніпуляторів на чолі з Дмитром Кисильовим, аби вони на українському телебаченні рятували Кучму вбивцю: тоді була версія, що Кучму підставили американці?
Забули?
То може не забули, кого Путін призначив у Мінськ головним переговорником від України?
І хто по нотах Кремля домовився і підписав Мінські угоди? Угоди, що каменюкою тягнуть Україну на дно?
Який «русский слєд» у справі Гонгадзе! Це було б просто смішно, якби не було так сумно.
Колись ми сиділи поряд на передачі Шустера із Сонею Кошкіною, що вже тоді – за Януковича – співала пісню Пінчука. Я тоді оприлюднив докази вбивства Кравченка, але мова не про те. Кошкіна мене здивовано спитала навіщо мені так битися, адже я за це не маю жодного прибутку – одні нерви і погрози. А я їй пояснив: «Для того, Соню, аби коли Вам захочетеся не лише заробити, а й для сумління написати Правду – Вам ніхто за це не смів поліцейським чоботом понівечити Ваше чарівне личинко. Адже я з Вами СОЛІДАРНИЙ – заздалегідь»
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2585534.html.
Tags: коллективное х%№ло, левые, пинчук, порошенко, прдоны, рассея, свобода змі, україна, х%№ло, янукович
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment