Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Венедіктова переїхала жити до Зеленського

Naspravdi.Today
Ознайомившись з подробицями «справи Кузьміна», Венедіктова – дарма що виглядає професійною ідіоткою – моментально зрозуміла, що й вона може прекрасно розташуватись у «Пущі-Водиці». Але, звісно, не на звичайнісінькій дачі, як Ренат Кузьмін, а в резиденції президента України. Для цього Венедіктова популярно пояснила обвинуваченому Єгорову, що від неї залежить, який буде вирок – обвинувальний чи виправдувальний. І що для того, аби підлеглі Венедіктової відмовились від підтримки обвинувачення в Оболонському суді, Єгоров має надати їй для проживання президентську резиденцію.
Обвинуваченому Єгорову нічого не залишалось, як піддатись на шантаж генеральної прокурорші й у червні 2020 року Венедіктова разом з родиною в’їхала в резиденцію президента України загальною площею 675,1 кв.м., що розташована за адресою: 04114, м.Київ, вул. Вишгородська, 85.

https://naspravdi.today/2020/09/22/venediktova-pereikhala-zhyty-do-zelenskoho


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2587412.html.
Tags: беспредел, бойко, дебилы, зеленский, менты
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments