Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Генеральна прокурорша звільнила свого заступника Андрія Любовича

Volodymyr Boiko
Генеральна прокурорша звільнила свого заступника Андрія Любовича, посада якому була продана за квотою Ігоря Коломойського.
Взагалі-то, екс-генеральний прокурор Руслан Рябошапка, коли в лютому 2020 року продавав посаду прокурора Києва Сергію Юлдашеву (точніше, Ігорю Валерійовичу), планував призначити Любовича заступником прокурора Києва. Андрій Любович у 2014-2015 роках вже був заступником прокурора Києва – усе того ж Юлдашева. Але в березні 2015 року Юлдашев покинув органи прокуратури (потрапив під Закон України «Про очищення влади»), а в квітні 2015-го зі столичної прокуратури пішов і Любович – він став прокурором Донецької області.
У липні 2016-го Любович звільнився з органів прокуратури, але в лютому 2020 року Коломойський вирішив повернути Юлдашева та Любовича в прокуратуру столиці. Дніпропетровський окружний адміністративний суд раптом поновив Юлдашева на посаді й 10 березня в.о. генпрокурора Віктор Чумак, якому Рябошапка передав Офіс генерального прокурора, призначив Юлдашева прокурором Києва. Що ж стосується Любовича, то він 6 березня 2020 року подав заяву про призначення його рядовим прокурором відділу прокуратури Житомирської області – з цієї посади Андрій Олександрович сподівався перевестись до Юлдашева в прокуратуру Києва.
Але Венедіктова, в’їхавши 17 березня 2020 в кабінет на вулиці Різницький, порушила ці плани й скасувала наказ Чумака про повернення Юлдашева прокурором столиці. Що ж стосується Любовича, який мав йти в парі з Юлдашевим, то Ірина Валентинівна несподівано призначила його, рядового прокурора обласної прокуратури, своїм заступником.
Але тепер Фортуна знову повернулась до Любовича задом – внаслідок війни, що почалась між Банковою та Коломойським, Андрій Олександрович спочатку позбувся практично всіх повноважень (останнім часом він відповідав лише за прийом громадян), а тепер взагалі залишився без роботи. Не здивуюсь, якщо найближчим часом Любович буде притягнутий до кримінальної відповідальності за підробку документів – не маючи жодних процесуальних повноважень, Любович підписав у липні 2020 року чисті аркуші папери, які були використані директором НАБУ Артемом Ситником для виготовлення фальшивих повідомлень про підозру «у справах Майдану» суддям Окружного адміністративного суду Києва.
Але допоки невідомо, чи поверне Венедіктова Коломойському гроші, які були сплачені за призначення Любовича заступником генерального прокурора. Я думаю, що не поверне.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2589497.html.
Tags: бойко, зеленский, менты, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments