Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Бо скандал у Канаді набуває рис національного

Borys Babin
Журналісти "Радіо Канада" виклали матеріали розслідування щодо зареєстрованих в Канаді фейкових компаній, які отримують величезні кошти з Москви із невідомою метою. Й за дивним збігом обставин одна з таких "пральних машинок" спецслужб РФ мала з Держрибагенством України контракт бербоут-чартера щодо траулера "Іван Голубець". Який згорів та затонув у водах Атлантики в 2019 році. Я навіть не ставлю питання, чи запровадять уповноважені канадські служби санкції через відмивання ймовірно злочинних коштів проти російсько-кримської рибної мафії, російських страховиків, російського класифікатора та їх партнерів з керівництва Держриби. Питання наразі виключно в тому, коли це станеться. Бо скандал у Канаді, що виявила у себе російський вплив такого роду, набуває рис національного. Там до такого не звикли.
https://www.cbc.ca/news/canada/new-brunswick/fincen-files-icij-nb-1.5734110- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2592025.html.
Tags: канада, крим, подонки, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments