Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Отже усі вимоги РФ щодо води в Крим тричі неправдиві, бо Крим окупований

Borys Babin
У зв'язку із спекулятивними заявами росіян про нібито міжнародні зобов'язання України постачати воду в Крим експертами "АРК" підготовлений відповідний правовий аналіз (у коментарях посилання на українську та англійську версії).
Основні його тези такі: РФ штучно змішує міжнародні стандарти прав людини та міжнародні екологічні угоди, а усі її вимоги грунтуються виключно на "російському статусі Криму".
Адже міжнародні стандарти прав людини, навіть якщо презюмувати якісь зобов'язання України щодо окупованого Криму, потребують на попередню верифікацію міжнародною місією ООН або ОБСЄ. Які РФ в Крим не пускає. Тобто нема місії, нема зібраних нею доказів та свідчень - нема належних підстав скаржитися. Окупаційна влада та її відомості є для міжнародних механізмів неналежним джерелом й недопустимим доказом.
Крім того міжнародні механізми з прав людини незастосовні для екологічних спорів, для цього є спеціальні переговори та арбітражі в рамках спеціальних, екологічних конвенцій. Теоретично ніщо не заважає РФ звертатися до них, якщо росіяне так люблять казати про фейковий "екоцид".
Але усі такі екологічні механізми стосуються транскордонних водотоків, яким не може бути Північно-Кримський канал що розташовагий цілком в Україні. Тому такий екологічний спір в арбітражі автоматично стане спіром про Крим, що для росіян занадто ризиковане.
Отже усі вимоги РФ щодо води в Крим тричі неправдиві, бо Крим окупований. Це гуманітарні підстави (окупант відповідає), процедурні підстави (окупаційна влада без міжнародної місії це неналежне джерело доказів) та питання транскордонності водотоків (якої нема бо Крим є Україною).
https://arc.construction/3814


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2593298.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, крим, рассея, санкції, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments