Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Під рубрикою «Хепі бьоздей»

Volodymyr Boiko
14 год
Не даремно Петро Олексійович народився у Всесвітній день контрацепції. Є в цьому глибокий символізм...
====
Volodymyr Boiko
26 вересня 2015 р.
Під рубрикою «Хепі бьоздей»
Дописувачі соцмереж чомусь постійно дорікають президентові України тим, що він свого часу виступив засновником Партії Регіонів. Дійсно, у 2000 році Петро Олексійович став співголовою, а у березні 2001 року – заступником голови новоутвореної партії. Але, по-перше, на момент створення вона називалась не Партією Регіонів, а Партією регіонального відродження «Трудова солідарність України». По-друге, це був просто епізод у бурхливій політичній діяльності генерального директора ЗАТ «Український промислово-інвестиційний концерн» - не більш того.
Насправді Петро Олексійович завжди був прихильником соціал-демократичної ідеї в її об’єднаному варіанті, а в політику його привів Віктор Володимирович Медведчук.
У 1998 році Порошенко вступив до лав СДПУ(о), того ж року балотувався від цієї партії до Верховної Ради, посівши в партійному списку 11-те місце. Щоправда, мандат народного депутата Петро Олексійович здобув по «мажоритарці», але як висуванець все тих же ж Медведчука й Ко. У наступному Порошенко ввійшов у парламентську фракцію СДПУ(о) та став членом Політбюро СДПУ(о), продовживши боротьбу за народне щастя пліч-о-пліч з такими гігантами соціал-демократичної думки (об’єднаної), як Григорій Михайлович Суркіс, Ігор Олександрович Плужніков, Нестор Іванович Шуфрич, Олександр Олексійович Зінченко.
Останній, обіймаючи в 2005 році посаду глави Секретаріату Президента України Ющенка, обвинуватив Порошенка (на той час – секретаря РНБОУ) в нечуваній корупції та рекеті. Петро Олексійович образився на соратника по партії й подав позов до суду. Адвокат, найнятий Зінченком, справу програв, але завдяки цьому процесу став відомим у політичних колах і за кілька місяців по тому, прибившись до Юлії Тимошенко, отримав посвідчення народного депутата. Звали адвоката Андрій Портнов.
Тому нема нічого дивного в тому, що як тільки Порошенко склав президентську присягу, Віктор Медведчук став постійним гостем у Адміністрації Президента України. Учитель і учень разом розробляли «Мирний план Порошенка», разом оголяли кордон перед агресором у червні 2014-го, разом відмовлялись запроваджувати спеціальний правовий режим на окупованих територіях, разом забороняли відкривати українським військам вогонь у відповідь на обстріли з боку противника, разом писали «Мінські угоди» про створення на Сході терористичного анклаву, який мають годувати українські платники податків…

А дурні та наївні нехай торочать про якусь там Партію Регіонів.
=====
(Д_К) Найкращі скріни поздоровлень від секти святого ПАП:
- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2593694.html.
Tags: бойко, история, медведчук, порошенко, прдоны, україна, шуфрич
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments