Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Сьогодні вперше буде показано фільм, в якому журналісти зібрали докази на захист Віталія Марківа

Diana Makarova
Сьогодні вперше буде показано фільм, в якому журналісти зібрали докази на захист Віталія Марківа, військовослужбовця Національної гвардії України.
Віталій Марків зараз перебуває в Італії, в тюремному заключенні. Італійський суд приговорив його до 24-х років тюремного заключення.
Це не був процес проти суто Марківа. Це був процес проти України. Ми всі це розуміємо, і зараз ми стискаємо кулаки в очікуванні апеляційного суду.
Тим часом сьогодні - фільм на захист Марківа.
Пост від однієї з авторів фільму. Зробіть репост, люди. Це важливо. Це маленький крок у нашій боротьбі за свого. За захисника України Віталія Марківа.
"Друзі, нагадую, що сьогодні о 17:30 у Музеї революції гідності покажемо коротку версію документального фільму "Не в тому місці, не в той час" (The Wrong Place) про загибель Андреа Роккеллі та Андрія Міронова і справу Марківа. Чомусь фейсбук видалив сторінку події, але онлайн трансляція, як і планувалося, буде на сторінці Музею: https://tinyurl.com/y4p4ayk8
Показ офлайн відкритий лише для преси, залишилося ще кілька місць для журналістів. Реєструйтеся тут і до зустрічі! https://tinyurl.com/y5cx3zq8"
(Ольга Токарюк)
===
Фільм: https://www.facebook.com/watch/?v=431135114517345&extid=fuyfwoTtVH25zNQp
-- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2595111.html.
Tags: ато, италия, леді діана, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments