Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В сумі накладення ціх векторів виходить нічия, але різною ціною

Алі Татар-заде
окрім гарячих бойових дій, війна навколо Карабаху (навколо - в буквальному значенні) несе дуже знайомі нам риси тотальної, масової дезінформації та нанесення дошкульних інформаційних ударів в адресні аудиторії.
Незвичним для нас може бути хіба те, що обидві сторони використовують цю інформаційну зброю однаково інтенсивно (бо ми вже звикли що 7 років Україна тільки "обороняється", фактично відбиваючи атаки на власну аудиторію і не обробляючи ані третю сторону, ані тим більш населення противника - це робить тільки Росія, гра в одні ворота, українці ж знаходять виправдання від "ми ж не такі гади", "це було б нечемно", до "миженеможемо" та "а який від того прок").
В якості ілюстрації наведу повідомлення з обох боків про те, що на тому боці воюють переважно терористичні організації, визнані такими у всьому світі.
Вірменська сторона діє ефективніше - "новини" про те що серед азерйбайджанців "можуть бути" терористи із Сирії, потрапили навіть в Рейтерз та Гардіан.
Азербайджанська сторона каже, що в Карабах перекинуто бригади Роб.Партії Курдистану та "Таємної Армії" (АСАЛА) вірмен Сирії і Ливану і іранські проксі - проте її меседжі не проникли в західні аудиторії, а слугують для внутрішньої мобілізації а також для підстьогування Ердогана.
Випадковим успіхом Азербайджану є, що Іран сам "гучно заперечив" свою участь в конфлікті, фактично процитувавши на весь світ меседжи азербайджанців.
Таким чином, маючи перевагу в військовій площині (ініціатива), Азербайджан поступається Вірменії в інформаційному просторі.
В сумі накладення ціх векторів виходить нічия, але різною ціною.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2596409.html.
Tags: кавказ, піар, рассея, турция, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments