Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

В сумі накладення ціх векторів виходить нічия, але різною ціною

Алі Татар-заде
окрім гарячих бойових дій, війна навколо Карабаху (навколо - в буквальному значенні) несе дуже знайомі нам риси тотальної, масової дезінформації та нанесення дошкульних інформаційних ударів в адресні аудиторії.
Незвичним для нас може бути хіба те, що обидві сторони використовують цю інформаційну зброю однаково інтенсивно (бо ми вже звикли що 7 років Україна тільки "обороняється", фактично відбиваючи атаки на власну аудиторію і не обробляючи ані третю сторону, ані тим більш населення противника - це робить тільки Росія, гра в одні ворота, українці ж знаходять виправдання від "ми ж не такі гади", "це було б нечемно", до "миженеможемо" та "а який від того прок").
В якості ілюстрації наведу повідомлення з обох боків про те, що на тому боці воюють переважно терористичні організації, визнані такими у всьому світі.
Вірменська сторона діє ефективніше - "новини" про те що серед азерйбайджанців "можуть бути" терористи із Сирії, потрапили навіть в Рейтерз та Гардіан.
Азербайджанська сторона каже, що в Карабах перекинуто бригади Роб.Партії Курдистану та "Таємної Армії" (АСАЛА) вірмен Сирії і Ливану і іранські проксі - проте її меседжі не проникли в західні аудиторії, а слугують для внутрішньої мобілізації а також для підстьогування Ердогана.
Випадковим успіхом Азербайджану є, що Іран сам "гучно заперечив" свою участь в конфлікті, фактично процитувавши на весь світ меседжи азербайджанців.
Таким чином, маючи перевагу в військовій площині (ініціатива), Азербайджан поступається Вірменії в інформаційному просторі.
В сумі накладення ціх векторів виходить нічия, але різною ціною.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2596409.html.
Tags: кавказ, піар, рассея, турция, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ...ситуация продолжает оставаться сложной

  Костянтин Машовець В районе проведения противником оперативно-тактической наступательной операции ситуация продолжает оставаться сложной. На…

 • З нею треба щось робити

  Алі Татар-заде "вєлікая руская культура" (далі - "врк") зараз знаходиться в майже тій ситуації, що й "самая боєспособная і легендарная армія на…

 • То есть мы уже живем в мире пост-правды

  Igor Shayevich Вчера, после первого шока, у Алексеича спустили, как им кажется удачную, неубиваемую" кричалку, ожидаемо давящую "на святое". Сейчас…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments