Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova · ВБИТИ ДРАКОНА - 2. місія нездійсненна...

1. Кінець січня - початок лютого 2015 року
півроку тому до сектора Д увійшли російські колони - ті самі російські колони, в які до останньої миті не вірив Генштаб.
Відбувся найбільш нищівний розгром наших військ.
Кінець січня - початок лютого 2015 року
Кілька днів тому пав Донецький аеропорт. Переговори щодо полонених ведуться з російськими ФСБшниками.
Кінець січня - початок лютого 2015 року
Російські підрозділи беруть в кільце оточення Дебальцеве. За кілька днів ми будемо сидіти у столовій Соледарського Спільного Центра з контроля й координації вогню. У нас вечеря з двома генералами - російським та українським.
Російський генерал постійно живе тут, у Соледарі, в тилу нашої зони АТО, недалечко від передової нашого фронта. Очікується приїзд ще одного російського генерала.
Ми вечеряємо. В тарілках пшенична каша, плювочок кабачкової ікри. Скромне харчування в СЦКК.
Вже повечеряла група російських офіцерів. Вони їдять окремо з українськими. Російських офіцерів тут від сорока до семидесяти чоловік у різний час. А загалом російські офіцери тут живуть постійно.
Ми говоримо з генералами. Російський генерал захоплюється українським волонтерством. Притворно жаліється, що от в них такого нема. Що скоро до Дебальцевого зайде кілька тисяч російських військових, а чим їх годувати?
Кілька тисяч російських військових в цей час штурмують Дебальцево. Вибухи чутно навіть в Соледарі. Видно заграву над Дебальцевим.
Ще за тиждень-другий ми будемо ловити на Ютуб інтерв'ю з бурятами. Ми будемо знати й бачити те, про що зараз знає лише фронт та генерали. Та Генштаб, звісно.
Що Дебальцеве штурмують російські підрозділи.
Український генерал Муженко дає брифінг, на якому заявляє, що росіян на фронті лише окремі групи, російських підрозділів нема, що ви, що ви...
https://www.youtube.com/watch?v=RVi69g4IApc...
2. 2020-й рік.
Світ з острахом очікує результатів російських навчань "Кавказ-2020" Вже палає Карабах. Військові бази, вибудувані за роки війни, оточують Україну. Доповіді про ешелони та колони російської техніки стрибають по шпальтах, телеграму та фейсбуку.
Український переговорник Вітольд Фокін майже слово в слово повторює слова Муженка п'ятирічної давності. Російських підрозділів немає, що ви, що ви...
https://www.youtube.com/watch?v=anqnJX6ZjAQ...
... ви пробували вбити дракона?
Там є один секрет. Я вам його скажу, а ви вже самі дивіться - годиться вам такий секрет чи ні.
Перш ніж вбивати дракона, який сидить на Банковій чи у Верховній раді, та де б він не сидів! - убий дракона у собі.
Убий його, заразу.
Що, не виходить?
Тоді скажу ще один секрет. На вбивство власного дракона може виходити лише людина з хорошою пам'ятю. З такою пам'ятю, де все записано - і хто привів дракона, і хто його плекав, і навіть те, навіщо все це було зроблено.
І от коли це вже проаналізовано, висновки зроблено, усі дракони сидять за гратами а чи повисли десь на ліхтарях - тоді й лише тоді загине дракон.
... щоб народитись десь заново.
====
ВБИТИ ДРАКОНА
місія нездійсненна...
... "Вижу, многие в ленте возмущаются, что Неля Штепа избежала ответственности за государственную измену и баллотируется в мэры Славянска.
Увы, на самом деле ситуация еще хуже. Два главных конкурента Штепы, которые также имеют шансы победить в Славянске на выборах, в 2014-м тоже сотрудничали с боевиками Гиркина и избежали какой-либо ответственности. Таким образом, из трех главных претендентов на пост мэра - все трое коллаборанты.
Согласно социологическим опросам, на втором и третьем месте после Штепы сейчас идут Павел Придворов от ОПЗЖ (отстает на несколько процентов) и действующий мэр Вадим Лях. Весной 2014 года оба они были депутатами городского совета Славянска и голосовали за решения, нужные боевикам. В частности, за проведение незаконного "референдума" и создание "славянской народной дружины" (так они пытались легализовать банду Гиркина). Причем, важно отметить, что их к этому никто не принуждал. Те, депутаты, которые не хотели сотрудничать с оккупантами, на сессию не приходили и вообще уехали из города.
В отличие от Штепы, которая некоторое время провела в СИЗО, Придворов и Лях вообще избежали какой-либо ответственности. Их никто даже не судил.
Наглядная иллюстрация полной беспомощности государства и профнепригодности СБУ." ...
https://www.facebook.com/den.kazansky/posts/3408268202586001


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2598991.html.
Tags: ато, донбасс, история, леді діана, подонки, порошенко, прдоны, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments