Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Є і така думка (Д_К)

Valentyn Luchenko
Оце взяв, на свою голову, участь в міні-дискусії щодо місця розстрілу Олени Теліги та інших членів націоналістичного підпілля Києва взимку 1942 року. Люди запевняють, що це сталося в Бабиному Яру. Документів про це учасники дискусії не бачили. Є думка дослідників.
Що ми знаємо достеменно про екзекуції в Бабиному Яру? Там у вересні 1941 розстріляли близько 35 тисяч євреїв, кілька сот циган та пацієнтів психічної лікарні, що знаходилася в Кирилівському монастирі. За свідченнями очевидців тіла розстріляних присипали товстим шаром землі.
В СРСР після того, як Сталін знищив єврейський антифашистський комітет на чолі з Міхеолсом проводилася латентна антиєврейська політика і злочини нацистів проти євреїв особливо не афішувалися. Після появи на Заході книги Кузнєцова "Бабин Яр" далі мовчати вже не можна було, тому коммі вигадали міф про те, що в Бабиному Яру розстрілювали "радянських людей", включно з матросами Дніпровської Флотилії, футболістами Динамо, підпільниками та заручниками. Все це - брехня.
В'язнів Сирецького концтабору, якщо розстрілювали, то на території табору. Підпільників вішали на Бесарабській площі, диверсантів розстрілювали на місці вчинення диверсій, заручників розстрілювали там, де треба було максимально залякати населення. Тих, хто потрапляв у гестапо, розстрілювали у внутрішній тюрмі, якщо вважали, що їх злочини проти Третього Райху, заслуговували розстрілу. Де розстріляли українських націоналістів в лютому 1942 року я не знаю.
Для чого побудували меморіал на Дорогожицькій, а не біля Бабиного Яру і зобразили на пам'ятнику матросів? Думаю, що відповідь очевидна. Така природа радянського агітпропу.
=========
Микола Бойко
Станом десь на 1973 рік совєти вказували на 300 000 розстріляних совєтських людей і коли жертвам розстрілу поставили пам'ятник, жиди влаштували на Подолі мітинг протесту, який розганяли "дружинники-комсомольці". Ходили чутки що в Яру були розстріляні 100 тис.жидів, хоча німці зайняли Київ де проживало всього 600 000 жителів. Газета "Вечірній Київ" зробила журналістське розслідування і згідно німецьких архівів та німецьких аерофотознімків таких масових розстрілів в Бабиному Яру не було. Розстріляли там і мого діда, маминого дядька, який переховував знайомого жида. Як казали моя мама що розстрілювали тих жидів, які не виконали наказ німецького коменданта. Я цікавився цим питанням, бо як тільки вийшла замовна книга Кузнєцова, я її прочитав і перше питання, яке у мене виникло: чому він не написав що під час голоду 1932-33 рр в Бабин Яр звозили кінними возами тільки з залізничного вокзалу кожного дня сотні тіл людей які тікали у місто а потім гинули від голоду?. Ще я запитував мою, нині покійну сусідку, Бітлєр Ревеку Єфімовну, скільки людей гинуло від голоду в голодовку(її чоловік був бухгалтером в НКВД) і в неї наставав приступ істерики. Ще одна ремарка-чому жиди не піднімають геволт, стосовно жидівського кладовища(підлітком мені було цікаво там заглядати в могильні склепи) зрівняли з землею і побудували телевишку? Як на мене забагато політики в цьому питанні, пам''ть загиблих треьа вшановувати але без політичної тріскотні.
---
Києслав Борщагівець
Микола Бойко оті 100 000 євреїв скоріше за все, це були євреї поховані на єврейському цвинтарі
=========
Києслав Борщагівець
Взагалі розстріли в Бабиному яру мутна тема... Конкретного місця розстрілів так і не встановлено, світлин немає, покази плутаються, а ще й підрив Хрещатика, який стався майже одночасно.... Плюс є деякі свідчення, що і НКВД Бабин яр любило використовувати....
=========
Olena Ivanivna Mishchenko
Там ще поряд Лук‘янівський цвинтар, то старі кияни, як от моя бабуся, розповідали, що там розстрілювали і у 30-ті, і німці під час окупаціі.
---
Valentyn Luchenko
Olena Ivanivna Mishchenko Докія Гуменна писала, що тоді в Бабиному Яру знищили 35000 осіб
---
Olena Ivanivna Mishchenko
Valentyn Luchenko ніхто по-справжньому не збирав докупи всі ці документи і не аналізував. Може і більше загинуло людей. Ми не вміємо плекати справжню, а не директивну історичну пам‘ять. Через те так і живемо, в краіні міфів.
---
Valentyn Luchenko
Olena Ivanivna Mishchenko так.
=========
Oleksandr Ruzhanskyi
Жоден притомний криміналіст, якби не розумів негативних наслідків свого публічного міркування, взагалі б не погодився з міфом про розстріли сотень тисяч людей в Бабиному яру.
---
Valentyn Luchenko
Oleksandr Ruzhanskyi та очевидно
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2599246.html.
Tags: голодомор, история, київ, конспирология, куреневская трагедия, левые, менты, траур
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments