Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У генеральної прокурорші Венедіктової істерика

Volodymyr Boiko
2 год · Доступність:Публічно
Ці кляті журналісти довели бідну жінку вже до того, що Ірина Валентинівна змушена переселитись з президентської резиденції в Комплексі відпочинку «Пуща Водиця» Державного управління справами в звичайнісінький будинок №79 Будинку відпочинку «Конча Заспа» все того ж Державного управління справами. Колись тут мешкав Віктор Балога, а тепер житиме генеральна прокурорша – з двома собаками та чоловіком.
До речі, чоловік Ірини Валентинівни, заступник начальника департаменту Кіберполіції Денис Колесник, у робочий час приїздив у «Конча Заспу» лаятись з робітниками, які досі не підготували помешкання для комфортного проживання слуг народу за рахунок українських платників податків. Сподіваюсь, Денису Юрійовичу в табелі виходів на роботу не поставили прогул за відсутність на робочому місці понад 2 години.
---
Volodymyr Boiko
5 год · Доступність:Публічно
Хочу звернутись до голови Національного агентства з питань запобігання корупції Oleksandr Novikov. По-перше, Олександре Федоровичу, поміняйте паспорт – по-українськи Ваше прізвище має писатись «Новиков» і ніяк не по-інакшому (суфікса –ік у прізвищах слов’янського походження просто не існує).
По-друге, я направив у НАЗК дві заяви щодо скоєння генеральним прокурором Венедіктовою та її чоловіком, заступником начальника департаменту Нацполіції Колесником, корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень. Правопорушення полягають у тому, що Венедіктова, шантажуючи директора Комплексу відпочинку «Пуща Водиця» Державного управління справами Єгорова (Єгоров наразі є обвинуваченим у кримінальному провадженні, яке розслідувало Головне слідче управління ГПУ і яке Генпрокуратура направила до суду), 19 червня 2020 року примусила його укласти з нею фіктивний договір оренди державної дачі в КВ «Пуща Водиця», а сама разом з чоловіком стала проживати в державній резиденції, користуватись якою можуть лише 3 особи – президент, прем’єр-міністр і голова Верховної Ради. Вартість щомісячної оренди – 163 тис. грн. – ані Венедіктова, ані її чоловік не задекларували, натомість Венедіктова з метою уникнути повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, користуючись своїм службовим становищем та залежністю від неї обвинуваченого Єгорова, сплачувала за оренду лише 64 тис. грн. на місяць.
Так ось, довідавшись про те, що я направив у НАЗК повідомлення стосовно витівок Венедіктової та Колесника, генеральна прокурорша доручила своєму першому заступникові Говді вжити будь-які заходи, щоби тільки договори оренди, підписані Венедіктовою, не потрапили в НАЗК. Але Ви, Олександре Федоровичу, напевно, знаєте розумові здібності Говди ще з тих пір, коли він у квітні 2016 року наказав обмазати фекаліями автомобіль адвоката Каська. Роман Михайлович не придумав нічого кращого, як доручити посадовцям Державного бюро розслідувань зареєструвати 30 вересня 2020 року кримінальне провадження № 62020000000000803 за фактами, викладеними в моїх публікаціях, а наступного дня відправив слідчих ДБР на невідкладний обшук, без санкції суду, у Комплекс відпочинку «Пуща Водиця». У результаті обшуку 1 жовтня 2020 року були вилучені всі документи з підписом Венедіктової, а також бухгалтерська документація про сплату нею грошей.
Говда переконаний, що без оригіналів документів НАЗК вже не зможе провести перевірку моїх заяв. Тож я маю прохання – поясніть, будь ласка, Роману Михайловичу, що НАЗК – це не правоохоронний орган і призначити в ході перевірки судово-почеркознавчу експертизу НАЗК не може. А, відтак, оригінали підписаних Венедіктовою документів для перевірки не потрібні – достатньо мати копії та пояснення самої Ірини Валентинівни. Що ж стосується копій документів, вилучених під час невідкладного обшуку, то вони в мене є і я з радістю їх надам у НАЗК. Можу надіслати поштою, але якщо виникне потреба мене опитати – жодних проблем немає. Я прибуду на перший же ж виклик Вашого співробітника, передам копії документів і розповім, як Венедіктова та Колесник покращили свої житлові умови.
---
Volodymyr Boiko
Вчора о 18:05 · Доступність:Публічно
У генеральної прокурорші Венедіктової, яку підлеглі ласкаво називають ДБС, 1 жовтня 2020 року трапилась істерика – прочитавши мою заяву в НАЗК з приводу її незаконного проживання в державній резиденції в Пущі-Водиці,
https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2690273304522784
Ірина Валентинівна відправила своїх прокурорів разом зі слідчими Державного бюро розслідувань проводити обшук у директора Комплексу відпочинку «Пуща Водиця» Державного управління справами Євгена Єгорова. Обшук невідкладний – без санкції суду. Мета обшуку – вилучити й приховати від НАЗК документи за підписом Венедіктової, зокрема фіктивний договір від 19 червня 2020 року, на підставі якого Венедіктова в’їхала в резиденцію президента України, не маючи на це жодного права.
Окрім того, слідчі ДБР мають вилучити й не допустити потрапляння в НАЗК кошторису видатків на утримання цієї державної резиденції, оскільки Венедіктова за проживання в Пущі-Водиці платила в місяць на 100 тис. грн. менше, ніж це було перебачено кошторисом.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2600505.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, менты, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments