Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А якщо так?

Oleg Suprunenko
Відомо, що будь-якою аналогією можна крутити, як циган сонцем. Покручу й я. Читаю десятки типових коментів та постів про те, що Арцах - це типу вірменське ОРДЛО, а нинішня війна - така собі алієвська АТО. Пишуть це часом ті самі люди, які люблять публікувати карти Великої України з Кубанню, Бєлгородом і Воронєжем. От і уявіть собі картину з паралельної реальності. Рік так десь 1991, Кубань населена не оватненими кАзаками, а щирими українцями, які оголосили про незалежність. Кравчук незалежність Кубані не визнав (світ не дозволив), як і всі його наступники - але всіляку підтримку Україна їй надає. Слабка Росія до тепер терпіла незалежну Кубань, але нарешті накопичила за нафтодолари достатньо зброї, і пішла її зачищати. Питання: вищезгадані люди б так само раділи такій "АТО"?

====
Georgii Piskunov
Якщо вже крутити як циган сонцем, то Карабах для Вірменії це Донбас-переросток. Абсолютно ватна жопа жоп чиї клани захопили верхівку Вірменії й надійно корумпували все що погано лежить (хулі, їм можна, вони всі міцні господарники <перекреслено> герої війни). При цьому спроба скинути цих товаришів упирається в цикли військових провокацій в стилі "звільнення сірої зони" з наступним криком які незручні у нас опорники (ця зона тому і була оголошена сірою, бо там нема де побудувати зручний опорник). Як результат торазо-вата регулярно потрапляє в полон і її доводиться звільняти в обмін на поступки. В цей момент прихильники чергового Сивочубого Бдешха піднімають крик про зраду зебілів і грозяться йти на Єреван. З іншого боку Арцах для Азербайджану це дійсно те саме "ЛДНР", яке ниє, чухається і смердить як нагноєна скалка в сраці. Геноцидити їх ніхто особливо не збирається, але й в політичній системі вони нікому не потрібні. Тому як зняти зайву пропаганду, Азербайджанці зараз просто вибомблюють у карабахських вірмен всі небезпечні цяцьки дронами. Виглядає це поки як робота США по Талібану, чим в принципі і є, які б християнські симпатії у нас не були до вірменської апостольської.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2603286.html.
Tags: ато, донбасс, история, кавказ, конспирология, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment