Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Максим Каммерер · Стрімка революція у Киргизстані...

Нагадаю, що вперше російськими снайперськими групами був розстріляний саме киргизський Майдан, а потім вже сталась кривава бійня на Інститутській, коли росіяни, самоназва ординців, поклали Небесну Сотню з вікон готелю Україна, щоби вам не казало угруповання Луценка-Горбатюка...Звісно всі знають, що тіла зниклі безвісти були спалені в крематорії
***
Люди, які протестують проти результатів парламентських виборів у Киргизстані, у вівторок рано вторглись до штабу уряду та безпеки та звільнили колишнього президента із-під варти, повідомляють місцеві новинні веб-сайти.
Влада заявила, що не виключає проведення чергового голосування.
За попередніми результатами, багатотисячні акції протесту спалахнули після того, як дві партії, одна з яких є наближеною до президента Сооронбая Жеенбекова, оголошены переможцями голосування в неділю.
Протестуючі вимагали скасувати результати голосування, а Центральна виборча комісія заявила у вівторок, що розгляне їх запит, повідомляє сайт місцевих новин 24.kg.
Російське інформаційне агентство РІА цитує прес-секретаря Єенбекова, який також не виключив скасування результатів оскаржуваних виборів.
Поліція розігнала протест пізно в понеділок, проте протестуючі повернулися на центральну площу столиці Бішкек годинами пізніше і увірвались у будівлю, де розміщені як президент, так і парламент, повідомляють місцеві веб-сайти.
Будівля, відома на місцях як Білий дім, ненадовго загорілася у вівторок вранці, яку швидко ліквідували.
Потім протестуючі увірвались у штаб-квартиру Державного комітету національної безпеки і звільнили екс-президента Алмазбека Атамбаєва, який цього року був засуджений до тривалого тюремного ув'язнення за звинуваченнями в корупції після розмови з Єенбековим, його наступником.
Жеенбеков заявив пізно в понеділок, що у вівторок він зустрінеться з лідерами всіх партій, які брали участь у виборах.
Тим часом опозиційні групи призначили власного виконуючого обов'язки глави національної безпеки та виконуючого обов'язки генерального прокурора і назвали коменданта Бішкека, хоча було неясно, якою фактичною владою вони володіли.
Внаслідок нічних сутичок одна людина загинула, сотні поранених, заявив уряд.
Середньоазіатська країна з 6,5 мільйонами, яка тісно пов'язана з Росією, має історію політичної нестабільності. За останні 15 років двох її президентів було повалено повстаннями
edition.cnn.com


- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2604814.html.
Tags: конспирология, майдан, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments