Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova. На рівному місці

З рядового волонтера і звичайного військового роблять заручника совісті. Ну, сенс?
На рівному місці. Звичайні протистояння з поліцією перетворюють в передмайданну обстановку (ну, ладно, тут я погарячкувала, але обурення певних верств суспільства присутнє) - ну, сенс?
Для чого?
А ні для чого. Просто тому що можуть. І хочуть.
В країні переможного Майдана (ну, ладно, тут я теж погарячкувала) поліція отак беркутує?
Ага. В оцій нашій країні Майдана, який таки переміг свого часу (тут я вже наполягаю, що таки переміг!) - поліція отак і беркутує. Як беркутувала вона свого часу в 14-му, швиденько піднявши голову і кладучи наших перевізників мордами в асфальт на підступах до фронта. Як беркутувала наша поліція, розганяючи Саакашвілі-мітинг. Як кричала вона потім, кладучи мордами в асфальт:
- Лежать, Бандера!
А чого ж їй і не беркутувати, якщо ми їй це дозволяли?
Що таке? Ви не дозволяли? Знаю, знаю. Я теж не дозволяла. Але ж я пам'ятаю і тих, хто дозволяв. Дозволяв, одобряв, поощряв і ще й кричав:
- Та це ж прихильники Саакашвілі! Так їм і треба. Їх ще й мало відзвиздили!
Бачите, братця, тут таке діло. В країні, де громадяни поділяються на наших - "бити не можна!"
і не наших - "та це ж прихильники Іванова, Петрова, Васєчкіна, потрібне підкреслити, так їм і нада, мало їх ще звиздили, а нєча оце виходити на Майдан з НЕНАШИМИ вимогами!"
- в такій країні поліція і буде беркутувати.
Не вірите? Ось вам приклад. Гляньте новину:
"Силовики відтіснили протестувальників та жорстко штовхнули одного з них — співзасновника партії «Демократична сокира» Віктора Трегубова. "
а тепер звернемось до Віті Трегубова і почитаємо його пости, статті з обуренням щодо жорстокого розгону Саакашвілі-мітинга.
Що таке? Немає таких постів?
Ну, ой. Тоді було можна, а чому ж зараз не можна? Нє, Вітя, поліція такої логіки не розуміє. Поліція розуміє - або не можна бити нікого, або можна всіх.
Так от, друзі.
На рівному місці ми разом дозволили нашій поліції таке робити.
Що? Ви не дозволяли? Та знаю, знаю. Я теж не дозволяла. Я б навіть прихильників Шарія не дозволила б поліції бити. Ви теж, правда?
Бо ви чудово розумієтесь на причинно-наслідкових процесах. Чомусь.
Жаль, що не всі на цих процесах розуміються...
... а от що мені говорити хлопцям і дівчатам в таких же малинових беретах - тим, хто чесно стоїть і воює на фронті (ну, воюють вони, звичайно, не в беретах, але ж парадка є в наявності) - так от цього я і не знаю.- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2606859.html.
Tags: аваков, история, леді діана, майдан, менты, подонки, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments