Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

..."після виборів, скоріше за все, почнуть"

Serhiy Dibrov
Відповіді на сьогоднішні запитання.
1. Так, я в курсі того, що відбувається зараз у інфекційних лікарнях і відділеннях.
2. Так, я попереджав про це ще на початку вересня і навіть називав конкретні дати, коли це станеться.
3. Так, я читав попередні висновки головного науково-експертного управління стосовно проекту закону 4142. Так, я погоджуються, що профільний комітет ВР вляпался у лайно так само, як депутат Шевченко до того.
4. Наразі я боюся того того, що КМУ та МОЗ зараз почнуть «боротися з коронавірусом» так само по-дєбільному, як робили це весною. Вони можуть, потенціал не вичерпаний. І розумію, що після виборів, скоріше за все, почнуть.
=====
Serhiy Dibrov
CREDO
Від вірусу грипу не помирають. Практично. Помирають від ускладнень — на легені, на серце, на нирки.
Специфічного лікування грипу не існує. Практично.
Так, у мене є знайомі, які померли через ускладнення грипу. Ця хвороба небезпечна в першу чергу для людей з групи ризику — старших, хворих на хронічні хвороби. Я й сам мав всі шанси склеїти ласти кілька років
Я не інфекціоніст, не вірусолог, не епідеміолог. Мені, за великим рахунком, однаково, який штам мене вразив. Навіть байдуже, який саме то був вірус — грип, аденовірус, ріновірус, коронавирус — для мене принципової різниці немає.
Я добре пам'ятаю жовтень та листопад 2009 року. Пам'ятаю ті саморобні апарати ШВЛ, пам'ятаю лікарні Західної і Центральної України, забиті хворими.
Тому я приблизно уявляю, як воно все буде. Якщо коротко — зима буде довгою і непростою.
Любить себе і бувайте здорові.
=====
Олексій Валерійович Галімський
В 2009 я был секретарем Киевского областного штаба по гриппу.
В 2009 мы прошли в миллиметрах от обрушения системы здравоохранения: в том числе благодаря слаженной работе СЭС и обздравов. Это все сейчас убито. Сокращен коечный фонд.
В 2009 все началось в конце октября.
А первое тамифлю было развезено еще в июне 2009 по больницам.
Вторая поставка тамифлю была уже 28 октября 2009.
Планы реагирования начали разрабатывать в апреле.
Протоколы лечения были летом.
Заранее была отведена госпитальная база.
Было закрытие школ и детских садиков в ноябре на 3 недели, (после каникул, я требовал на 4 недели по киевской области -- меня не послушали и получили "2ю волну детей")..
=====
Valentyna Varava
Дорожнє
***
п. Дмитро три дні як призначений ТВО Покровськоі лікарні - після смерті гол.лікаря від ковід. Він в шоці: «Ми досі не можемо повірити, настільки все розвивалось стрімко: перший день вона почувалась погано, другий день - одностороння пневмонія, третій - двостороння, четвертий - ШВЛ. Далі - все. Ми її мамою називали...».
Заходимо в магазин і бачимо людей без масок. Тихо, йде природний відбір? Але гинуть ті, хто в масках, рятуючи тих, хто без.
Це - друга смерть медика, з якою ми зіткнулись під час цієї поіздки
***
Директор Маріїнськоі лікарні приймає від нас допомогу о 18.30. Бо потрібно. Тут на на 60 ліжок 76 пневмоній. Боюся уявити, в яких умовах перебувають пацієнти та яке пекельне навантаження витримуюють медики.
***
Торецьк. Минулого разу, в липні, ця лікарня справила найгірше враження. Ми, сторонні люди, за півгодини перебування відчули важку атмосферу єхидства та злоби. Саме там я записала ось це:
«Торецьк. Біля лікарні наш Крафтер, допомогу вже занесли в лікарню, чекаємо печатки/підписи. Захожу в лікарню і чую за спиною обурене:
«Ти пасматри до чего ми дожилісь: общественниє організації привозят помощь больнице! І что: ми теперь должньі кричать Слава Украіне?!!».
Колишній гол.лікар Торецькоі лікарні був спійманий на перепродажі гуманітарних ЗІЗ - і благополучно пішов на пенсію.
Сергій, ТВО гол.лікаря працює лише два дні. Прийшов з комерційної медицини з сучасними бізнес-іпідходами. Сподіваємось, все получитсья. Але зараз в цій опорній по ковід лікарні більше 100 пневмоній - і лише П’ЯТЬ кисневих концентраторів, з нашим - переданим сьогодні. Знову таки - боюся думати, як там виживають люди: пацієнти, і лікарі
Зараз головна потреба - кисень, кисень і ще раз кисень. Практика підтверджує патогенність ШВЛ, які просто рвуть альвеоли.
А ми ще ідемо - і передаємо допомогу в лікарні
Далі - буде
==================
Олексій Валерійович Галімський
Шановні друзі!
Обожнюю ділитися з вами гарними новинами!
Радий повідомити, що моя гіпотеза, відносно можливої дії діючої речовини Протефлазід на коронавіруси людини (в тому числі і SARS-CoV-2), озвучена на початку березня 2020 року на сторінці у ФБ, підтвердилася.
Нагадаю, що після першої інформації про позитивні результати досліджень, проведених в лабораторії інституту Громашевського, піднявся неграйливий лемент з боку колишньої в.о. міністра охорони здоров’я У.Супрун і кількох далеких та невідомих науці «експертів». Було розгорнуто масштабну кампанію з дискредитації препарату та вчених Академії медичних наук, які досліджували його дію на коронавіруси. “Підключисвя” навіть АМКУ, який, попри здоровий глузд, звинуватив виробника препарату у розповсюдженні «недостовірної інформації» (до якої було віднесено науковий звіт профільного інституту країни!) і, фактично, заблокував гуманітарні поставки лікарського препарату з діючою речовиною Протефлазід до лікарень з метою профілактики гострих респіраторних вірусних захворювань (як рекомендовано інструкцією, затвердженою МОЗ України) серед медичного персоналу.
І от ця новина, якою я хочу поділитись, переводить цю кампанію у розряд такої, що, без перебільшення має ознаки злочину.
Отже: у вересні 2020 року отримані результати досліджень, проведених в наукових лабораторіях Німеччини (Helmholtz Centre for Infection Research, Germany ) та Іспанії (CReSA BSL3 laboratory, Centre de Recerca en Sanitat Animal (CReSA), IRTA Campus Universitat Autònoma de Barcelona, Spain). В дослідах in vitro (на культурах клітин) показано, що діюча речовина Протефлазід блокує коронавіруси людини CoV229E та SARS-CoV-2.
Окрім цього, час, що пройшов від початку пандемії, дозволив зібрати відгуки від медичних закладів, стосовно практичного застосування лікарського засобу з діючою речовиною Протефлазід для профілактики та лікування хворих на COVID-19, які підтверджують вищезазначені наукові висновки європейських лабораторій.
Нагадаю, на чисельні запити медичних закладів ми встигли, протягом чотирьох місяців з початку пандемії, передати їм понад 30 000 упаковок противірусного препарату з діючою речовиною Протефлазід (через позицію АМКУ ми були змушені припинити цю гуманітарну діяльність). Наразі систематизовано висновки про результативність застосування препарату. Офіційні листи клінік свідчать про ефективність «off-label» застосування противірусного препарату з діючою речовиною Протефлазід:
– при використанні медичним персоналом з профілактичною метою: використали препарат більш як 6000 медичних фахівців, із них були інфіковані та захворіли на COVID-19 не більше 2% (офіційний показник захворюваності медичного персоналу на початку пандемії в цілому по країні – 18-20%, на даний момент -7-8%), при цьому, спостерігався переважно легкий перебіг захворювання; смертність – відсутня;
– для лікування хворих на COVID-19: з легким перебігом проліковано більше 250 пацієнтів; перебігом середньої важкості – більше 100 пацієнтів; тяжким перебігом – більше 15 пацієнтів; жоден з пацієнтів не змінив свій статус в бік погіршення перебігу захворювання; всі пацієнти виписані; смертність, серед тих, хто лікувався препаратом, – відсутня.
Це, якщо коротко, головні підсумки наукового та практичного спостереження за ефективністю застосування препарату з діючою речовиною Протефлазід в період пандемії COVID-19.
А тепер звертаюся до не шановних «фуфлопроносників» (таких, як різні «щурі», «бігуси» та їм подібні вірусологи з підворіття). Нині ви маєте зрозуміти, що несете частину відповідальності за більш як 4300 смертей в Україні від COVID-19. Адже, якби не було кинуто «лайно на вентилятор» (вибачте за вираз, але чи не так називають дискредитаційні медіа-компанії?), лікарський засіб, можливо був би включений до протоколу МОЗ України щодо лікування COVID-19, і лікарі могли б призначати хворим «off-label» противірусний препарат з діючою речовиною Протефлазід, одразу ж, після встановлення факту зараження вірусом SARS-CoV-2, ще на початку субклінічної та легкої форм захворювання і, таким чином, дати шанс на одужання та багатьом врятувати життя. Але, ви, своїми ганебними повідомленнями (вже не важливо ким і на чию користь спровокованими), заблокували можливість застосування дієвого лікарського засобу і забрали у тисяч людей шанс вижити… Вони – на вашій совісті.
P.S.Звертаюсь до в.о. екс-міністра МОЗ У.Супрун: може, вам буде достатньо наведених наукових і практичних даних, щоб вибачитись перед Президентом АМН України В.І.Цимбалюком за допис в ФБ, зроблений вами 01.04.2020 року – недолугий, образливий, взагалі недостойний людини, що називає себе лікарем та громадянином нашої країни?
З бажанням допомогти та надією на порозуміння…
З повагою,
Олександр Гриневич
доктор медичних наук,
Лауреат Премії КМ України,
Заслужений діяч науки і техніки України

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2608531.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, дебилы, карантин, мировое правительство, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments