Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Подарунки

Volodymyr Boiko
Це – мій подарунок Ірині Валентинівні, яка замість того, щоби припинити грошові побори зі спортсменів-парашутистів, пригріла в Офісі генерального прокурора пана Говду, який з колишнім міністром Ждановим, власне, ці побори і організував.
Приготуватись Андрію Калужинському.
https://naspravdi.today/2020/10/07/vaks-ukhvalyv-rozpochaty-kryminalne-provadzhennia-shchodo-khatynky-venediktovoi
=====
Eugene Karpov
Volodymyr Boiko Володимире Марковичу, так Ви із Ренатом Равелійовичем йдете "ноздря в ноздрю" у цих ДБС-перегонах. Із датою 07.10.2020 ВАКСом постановлено дві ухвали (Ваша скарга у справі №991/8246/20, а його скарга у справі №991/8238/20). Обидві ухвали на одну тему. Вболіваємо за Вас, звичайно.
-----
Volodymyr Boiko
Для Кузьміна ця історія - просто подарунок долі й можна не сумніватись, що він не злізе з Венедіктової, бо Єгоров це ж його подільник (точніше, екс-подільник, оскільки по Кузьміну провадження закрито). Я коли був позавчора в НАЗК, довідався, що Кузьмін і туди звернувся стосовно Венедіктової - після мене. Щоправда, в ухвалі ВАКС за скаргою Кузьміна, яку я побачив на "Странє", видно, що Кузьмін просив зареєструвати стосовно Венедіктової провадження за іншими статтями КК, ніж я. Втім, мене цікавить інше. Обвинувальний акт щодо Єгорова Оболонський райсуд 14 вересня повернув прокурору, але не в Офіс генерального прокурора, хоча справу направила до суду ГПУ, а в САП. Мотивація - Єгоров обвинувачується в посібництві Кузьміну в захопленні земельної ділянки в "Пущі-Водиці", справа по Єгорову виділена в окреме провадження зі справи стосовно Кузьміна, справа стосовно Кузьміна в листопаді 2019 року була Рябошапкою направлена в НАБУ й закрита. Оболонський суд вважає, що не може такого бути, що по основному фігуранту провадження закрито, а є лише справа по людині, яка йому допомагала в реалізації злочинного наміру. Так ось, що мене цікавить: як НАБУ збирається розслідувати провадження стосовно Єгорова, якщо в листопаді 2019 року керівник Головного підрозділу детективів НАБУ Калужинський на нараді заявляв, що в діях Кузьміна немає складу злочину й справу відносно Кузьміна треба закривати? Більш того: я вже писав у статті на сайті "Насправді", що в 2015 році я був запрошений у Генпрокуратуру, де слідчий ГСУ ГПУ, який розслідував витівки Кузьміна, вирішив зі мною порадитись, чи має справа по захопленню землі в "Пущі-Водиці" судову перспективу. Я тоді сказав, що немає й натомість порекомендував розслідувати інші епізоди з багатогранної діяльності Рената Равелійовича - наприклад, як він разом з суддею Попревичем закривав справу щодо Гіві Немсадзе або як переслідував слідчого ГСУ ГПУ Сандигу за те, що Сандига висунув обвинувачення директору "Макіїввугілля". Але слідчий, який вирішив зі мною порадитись, не послухався моєї поради й став далі крутити справу по "Пущі-Водиці", яка, дійсно, є безперспективною - замість того, щоби розслідувати реальні злочини. Звали цього слідчого Андрій Володимирович Калужинський.

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2609256.html.
Tags: беспредел, бойко, менты, подонки, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments