Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...Приходьте на чай, Назаре Івановичу, поспілкуємось під телекамери

Volodymyr Boiko
Назар Холодницький має патологічну пристрасть – він обожнює ходити на інтерв’ю до журналістів, які уяви не мають про предмет їхнього спілкування й не здатні зрозуміти, що Назар Іванович їм розповідає. Особливо мені сподобалась його недавня розмова з одним колишнім прокурором, а нині – зіркою української журналістики, яка почалась словами журналіста: «дисциплінарну скаргу на Вас подав чи подала керівник Генеральної інспекції Офісу генпрокурора на прізвище Лисаченко». Тобто, журналіст, готуючись обговорити із заступником генпрокурора дисциплінарну скаргу, подану на нього начальником Генінспекції, навіть не з’ясував, що таке Генінспекція та хто її очолює (я вже не кажу про те, щоби дослідити весь творчий шлях Сергія Леонідовича Лисаченка, поцікавитись, що він чудив у прокуратурі Києва, на посаді керівника слідчого відділу прокуратури Дніпропетровської області чи в бутність слідчим Центрально-міської прокуратури Кривого Рогу). Тому й любить Холодницький давати інтерв’ю таким журналістам – можна вішати на вуха будь-яку локшину.
Але думаю, що вже прийшов час Назару Івановичу стати на шлях виправлення й завітати на чарку чаю в мій Ютуб-проект «Кабаре «У тітоньки Феміди». Запевняю, я не такий страшний, як про мене йому розповідали. Та, власне, чого Назару Івановичу боятись? – Щоб я його не спитав, він все однаково відбрешеться. Але в нього буде нагода розпитати мене й довідатись щось таке, чого він досі не знав – хоча б внаслідок того, що мав лише допуск по формі 2.
Приходьте на чай, Назаре Івановичу, поспілкуємось під телекамери, а я Вам розповім усі державні таємниці, які Вам не належало знати, доки Ви обіймали посаду керівника САП. Ну, наприклад, яким чином НАБУ в 2016 році вдалось залучити для обшуків у адвокатів по «газовій справі» спецпризначенців ГУР МО (хоча це категорично заборонено), чи, наприклад, як Ситник з Гуцуляком ставили апаратуру негласного зняття інформації у Вашому кабінеті (можу навіть подарувати протокол проведення НСРД), або як Ситник з Уваровим тягнули кабель у кабінет Ярової.
Чи щось більш скандальне – наприклад, як віце-президент США Байден у 2015 році закривав кримінальне провадження відносно заступника Главку «К» СБУ Трепака та заступника голови Апеляційного суду Києва Приндюк, які виготовили, здається, 17 фальшивих ухвал про проведення НСРД на замовлення народного депутата України з прізвиськом «брат Карамазов» (цей екс-депутат по обліках американських спецслужб проходить як кілер з угруповання Сєви Могилевича). Машу Приндюк і Вітю Трепака вже мали везти до «діда Лук’яна», але Байден зателефонував Порошенку й наказав справу проти них закрити. Що цікаво – це те, як Байден узнав про те, що на Трепака мають вдягнути наручники. Інформацію про це повідомила Іра Діденко (у 2019 – 2020 роках прокурор Львівської області), яка надавала сексуальні послуги батоні Сакварелідзе й на прохання Каська влізла зі своєї флешки в ЄРДР. Після цієї історії, до речі, порядок доступу до ЄРДР змінили й тепер туди може заглянути не всяка мінетчиця, а лише та, що входить у групу прокурорів.
Або, якщо хочете, я Вам розповім, як Ситник помирився з Гуцуляком після знаменитого мордобою на вулиці Петлюри, куди Ви вляпались по своїй наївності (сподіваюсь, зараз Ви вже порозумнішали). Посередником тоді виступив Вася Бурба, а на переговори Ситник відправив Калужинського.
А якщо Вам так страшно залишитись зі мною віч-на-віч, можемо ще й Миколу Ярославовича запросити, щоби він Вас прикривав широкими грудьми від моїх запитань. Уявляєте, з яким обличчям Ситник потім дивитиметься на Ютубі черговий випуск цієї програми? Заради одного цього варто, їй богу…
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2617269.html.
Tags: бойко, менты, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments