Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...про тимчасову зупинку усіх випробовувань їх вакцини від ковіду

Захар Мілютін
За посиланням офіційний прес-реліз Johnson & Johnson про тимчасову зупинку усіх випробовувань їх вакцини від ковіду
через "незрозумілу хворобу" одного з добровольців.
https://bit.ly/3nVUj6C
Саме так, шановні прихильники доказової медицини.
НЕЗРОЗУМЛА ХВОРОБА ("unexplained illness") - це діагноз, який фігурує в офіційній заяві найбільшої фарм-корпорації світу про причини зупинки випробовувань найочікуванішої в світі вакцини.
А коли цій загадковій, але очевидно серйозній (читайте далі) халепі, що трапилась зі здоров'ям чергового волонтера фарма-фронту, фарма-вчені підберуть назву і придумають пояснення, то траял продовжать.
Нагадую, що інший фарма-виробник вакцини від ковіду - AstraZeneca серед здорових добровольців своїх британських випробовувань вже реєстрував випадки розсіяного склерозу та поперечного мієліту.
Також нещодавно я наводив розповіді про наслідки вакцинації волонтерів з випробовувать вакцин від Moderna та Pfizer, які в результаті вакцинації фактично просто перехворіли тим самим ковідом з різним (включно з досить важким) перебігом захворювання.
Ще пара цитат з наведеного прес-релізу J&J:
"Небажані явища - хвороби, нещасні випадки тощо - навіть ті, що є серйозними, є очікуваною частиною будь-якого клінічного дослідження, особливо великого.
Серйозні побічні ефекти - не рідкість у клінічних випробуваннях, і можна обгрунтовано очікувати збільшення їх кількості у випробуваннях, коли в них бере участь велика кількість учасників."До чергового абсолютно самодостатнього "спростування" сорос-чекерів додам лише, що "вакцинація" на камеру через сорочку і не знімаючи з голки запобіжника - це вже давно щось типу традиції чи ритуалу,
за допомогою якого справжні лідери прогресивної частини людства (переважно посадовці, але деколи й просто "звьозди") відлякують від себе та свого народу віруси, бактерії, епідемії та іншу нечисть.
В нас торік чинний "сматрящий" за українським здоров'ям (в сенсі бюджетних витрат) слуга Радуцький аналогічним чином майже одноосібно зупинив вже практично неминучу епідемію дифтерії.
До нього десь так само ще від якоїсь напасті врятував столицю мер Кличко.
Ще раніше усім патріотичним українцям запам'яталось, як свою розумність ін'єкціями та табличками доводила в.о. Супрун.
Але підозрювати в постановках цю святу людину..
Ні.
Думаю, що конкретно вона цілком могла й реально ширанутись.- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2617430.html.
Tags: карантин, мировое правительство, щеплення
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments