Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ось вам і цілком реальна дія російської пропаганди

Olga Tokariuk
Третє засідання апеляційного суду у справі Марківа закінчилося. Виступив прокурор та адвокати цивільного позову проти України.
Сьогодні в суді прозвучала просто неймовірна кількість речей, які не мають нічого спільного з реальністю. Наприклад, що проросійські бойовики у Слов'янську ніколи не ставилися агресивно до журналістів, бо були зацікавлені, щоб світ "дізнався правду" про їхню боротьбу. Що зона залізничного переїзду і фабрики "Зеус кераміка", де загинули Роккеллі та Міронов, була спокійною, і взагалі війни там не було. Що українські військові умисне стріляли в цивільних у Слов'янську, тому що вважали їх ворогами, а от бойовики використовували зброю лише для захисту. Що Віталій Марків бачив і хотів убити журналістів, і передав їхні координати - бо в нього були на собі рації. Що цього не могли зробити бойовики - тому що див.вище. Що RT - вартий довіри телеканал. Що Марків - нацист, який хотів заколоти охоронця кульковою ручкою і втекти з в'язниці, що він не поважає суд, бо відпрошується в туалет. Що в нього немає емпатії до родичів загиблого, тому що він не визнає свою відповідальність. Що ситуацію війни в Україні можна порівняти з Першою світовою. Що Україна змушує чоловіків іти на фронт і вбивати людей. Що наш фільм-розслідування ображає родичів Роккеллі, що він заангажований, тому що ми знімали стрільби на полігоні і в титрах подякували за це Нацгвардії.
Напевне, такі речі кажуть, коли немає можливості апелювати до фактів. Коли ніхто не читав звіти міжнародних організацій, ООН, ОБСЄ, Євросоюзу про ситуацію в Україні, про вбивства і катування, вчинені росіянами та бойовиками, яких у Слов'янську очолював підсудний у справі МН17 Ігор Гіркін. Коли інформацію для судової справи беруть з "відкритих джерел" і сумнівних сайтів. Ми справді живемо у світі постправди - і вона пробралася і в європейські суди.
=====
Diana Makarova
ВІТАЛІЙ МАРКІВ
Резюме по вчорашньому засіданню суду апеляції - від Ольги Токарюк, однієї з авторів фільма-доказу "Не в тому місці, не в той час" - фільма, в якому було проведено слідчі експерименти по справі Марківа, зібрано докази та ін, що не спромоглось зробити досі жодне оіційне слідство.
Вчорашні аргументи обвинувачення Марківа викликають обурення своєю недолугістю. Своєю притягнутостю за вуха. Своєю упередженістю не лише щодо Марківа, а щодо України загалом.
Тобто - учора розглядалось що завгодно, але від юриспруденції це все лежить дуже далеко.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2619147.html.
Tags: ато, европа, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment