Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Треба ще глянути останні виступи "Кроликів". Веселі хлопці. Багато смішних номерів. Вперед

Петро Олещук
Люди, які роками розказували про "рви з крокодилами" на кордоні і неможливість будь-яких відносин з Росією, побігли радісно шерити "смішну пародію" придворного кремлівського гумориста та кримнашиста Галкіна на Зеленського.
Це прекрасно. Не зупиняйтеся. У Росії є ще Скабеєва, Кисельов, є інші прекрасні творці, серед яких, мабуть, хтось скаже щось не дуже приємне про Зеленського. Спеціально для вас, шановні патріоти. Ви ж такі передбачувані і прогнозовані.
Треба ще глянути останні виступи "Кроликів". Веселі хлопці. Багато смішних номерів. Вперед.
====
Sergii Ivanov
Щиро тішуся попитом на репризи реєстрових кремлівських паяців у середовищі ультраППатріотів, які сьогодні синхронно з шаріями та колективною «страною» підняли на свої хоругви Галкіна, пародуючого Зеленського.
Я давно не маю сумнівів у всеїдності згаданого вище прошарку, так би мовити, громадян, але одне діло - знати, що людина обісралася, інше - споглядати сам процес.
Весь цей синхрон набуває ще більшої огидності в контексті способу, в який Москва намагається принизити чинного Президента України. Це примітивно, це тупо, це несмішно, якщо, звісно, у вас вдома немає підбірки програми «Аншлаг» на VHS. За цією пародією видно, що всі ці очевидно недосконалі, але чіткі форми прямої демократії - нічний жах Путіна та його юрби. Особливо на фоні Білорусі та локальних протестів проти узурпації влади в російських регіонах.
Саме тому це опитування - в топах новин Немитої, а їхні селебрітіз нашвидку знімають програми та ролики, з яких ніхто не сміється, окрім когнітивно проблемних персонажів по обидва боки державного кордону.
Так, мене цікавить, за чий рахунок це опитування проводитиметься, я дуже чекаю на обіцяний закон про референдум, а окремі питання теж викликають питання. Але що з переліченого може бути причиною підтримки або розповсюдження ворожої пропаганди?
Якщо ви зі мною в цьому не згодні, можете додати на свою аватарку червону кульку або відразу російський прапор і лише після цього пірнати в полеміку. Дякую за увагу.

*скріни постів фан-клубу Галкіна:Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2619752.html.
Tags: дебилы, зеленский, порошенко, прдоны, провокація, рессея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments