Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Diana Makarova · ШОК ДРУГИЙ ВИБОРИ – і про тих, хто римується з цим словом

Їхати на фронт перед виборами страшенно небезпечно. Крапка.
Але тут заходить кома, і крапка стає крапкою з комою, тому продовжимо:, ми вже не вперше бачимо країну війни у стані виборів, і тому завжди втікаємо від цього апогея апофеозу на фронт. На цьому місці до нас заходить тире, і ми резюмуємо – отже, втікати від передвиборчої лихоманки на фронт потрібно, але їхати на фронт в цей час страшенно небезпечно – чому? Схиляється над нами знак питання.
Я розкажу.
Я розкажу вам з усіма крапками й комами, а також дефісами й тире, зірочками, дієзами й собаками, тобто, усіма символами, якими в нас прийнято маскувати матюки.
А матюки звучали…
Коли ми збираємо машину на фронт – нам зазвичай доносять і довозять посилки, передачі, а оце від нас, завезіть хлопцям (та дівчатам – звично поправляємо ми), і всі ці передачі ми мусимо перевіряти. Тут діє правило звичайної обережності, бо ми не завжди знаємо тих, хто все це передає, тому ми не можемо ручатись за ці передачі.
Так в різні роки з подібних передач була вилучена певна кількість коньячних, спиртових, самогонних і винних напоїв, такого ми на фронти не возимо, а також певне залізяччя, яке викликало б питання на блокпостах. Також ми вилучали банки з варенням та солінням, які були так погано запаковані, що розбились ще до зустрічі з нами.
А перед виборами такі посилки ще треба перевіряти й на партійну символіку.
Партійну символіку ми на фронти не возимо!
Ніколи і ні за що.
Якою б не була та партія, як би вона не називалась і які б програми не пропагандувала.
Ми не беремо гроші від партій для фронтів, і грошей від активних політиків ми теж не беремо.
Для нас дати публічну подяку якійсь партії на допомогу для фронта – виглядає злочином. Злочином це і є. Бо фронт це фронт, а партії це партії. Поняття не перетинаються. Тут тверда крапка.
(виключення робиться для поствиборчих банерів, світлі ліки наших політиків чудово виглядають на душевих, туалетах та бліндажах фронта)
Час піджимав, передачі підвозили – і одну з них ми не перевірили. Тут стратила я, це робота внутрішньої служби безпеки зазвичай на мені. Винна, каюсь.
Пакунок розкрили вже на місці, біля позицій, під час роздачі слонів та матеріалізації духів. В пакунку були подушки.
Подушки – діло завжди потрібне, особливо для позицій, що погоріли. Подушечки для фронта передають зазвичай невеликі, дорожнього типу, зручний і потрібний підгончик, ніхто не відмовляється. І ці подушечки були гарненькими, сам би поклав під вухо й спав.
Ми перевернули одну з подушечок – і трохи отетеріли.
На кутику славної фронтової подушечки стов логотип партії.
На цьому місці зазвучали матюки, а я транслюю багато символів і крапок, ви й так почули все, що було сказано цієї миті.
Ми вибачились перед військовими.
Ми каялись і посипали голови попелом згорівших тих позицій.
Ми пекли раків, били себе тапком в груди і шепотіли: «То не ми»
І я не буду навіть вам казати, що ми казали потім. І я не буду вам казати, що вирвалось з ротів військових. І я не буду вам казати, що ми зробили з вашою передачкою, нешановні наші колеги.
Ніколи не робіть так, прошу.
А втім, хто я така, щоб диктувати вам правила волонтерської роботи? Ці правила кожен з волонтерів визначає сам. Хтось, розмахуючи прапором партії, пре на фронт – а хтось матюкається і відмовляється надалі співпрацювати з політикоозабоченими волонтерами.
Гидко було нам на душах після цього ексцесу.
Гидко й противно.
Тут буде купа символів, здатних передати всю емоційну напругу сцени з подушками @#$%%$#-WRYYFD$#@@%&*…
Ну, ви зрозуміли.
А фото, зроблені нашими Oleksandra Makarova та Костя Андрійович наче натякають – на фронті нашої визвольної війни дозволена лише така символіка.
І лише такі кольори.
Хто за, і чому ви вважаєте, що кандидати пі@#$%?
#рейс_повернення_фонд_дм

- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2620496.html.
Tags: #рейс_повернення_фонд_дм, ато, вибори, донбасс, леді діана, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments