Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Новий дерибан Великої Ялти

Andrii Klymenko
Коронавірус позбавив Ялту голови окупаційної адміністрації (колишнього краснодарського прокурора та муніципального чиновника з Бєлорєченска). От зараз інтриги почнуться... Земля на Південному березі та будівництво в курортній зоні - то ж президентський бізнес...
=====
Borys Babin
Як повідомляє російська пропаганда, сьогодні у шпиталі Петербургу нібито від коронавірусу помер раніше судимий за махінації на Кубані колишній прокурор та доктор наук, "мер" окупованої Ялти Іван Імгрунт.
Це означатиме новий перерозподіл одного з найбільш цінних активів між угрупуваннями окупантів - земель та забудівель Великої Ялти.
Саме на Імгрунті були зав'язані чисельні "чорні" фінансові питання та відкати, він був ланцюжком передачі коштів з "бізнес-кіл" Аксьонову та й вище. Крім того він примудрився мати конфлікт, через майнові інтереси, з Ротенбергами.
Тому, за будь-яких справжніх причин його смерті, для багатьох російських діячів вона стала дуже зручною подією. А для кримської мафії окупантів це наразі й нагода поборотися за місце під сонцем й спроба пошукати забитий доверху "сундук мерця" десь у далеких офшорах. Чи в київських банках?
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2621850.html.
Tags: беспредел, крим, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment