Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

про викрадення міліціонерами й «тітушками» Юрія Вербицького та Ігоря ЛуценкаNaspravdi.Today
Другий фільм з серії «Допуск по формі 1» присвячений діяльності колишнього Управління/Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України, слідчі якого розслідували «справи Майдану» й мали притягнути до кримінальної відповідальності всіх, причетних до вбивств, катувань і викрадень людей у ході акцій протесту в січні-лютому 2014 року. Але за майже 5 років розслідування, попри колосальні фінансові, кадрові та матеріальні ресурси, вкладені в це Управління, на лаві підсудних опинились лише кілька десятків виконавців з числа рядових співробітників правоохоронних органів і так званих «тітушек».

Для того, щоби розібратись у причинах провалу розслідування, автор фільму Володимир Бойко проаналізував одне кримінальне провадження – про викрадення міліціонерами й «тітушками» Юрія Вербицького та Ігоря Луценка. Як виявилось, досудове розслідування саботувалось, речові докази та матеріали справи слідчими продавались, а саме провадження, як і справу про вбивство журналіста Вячеслава Веремія, в Управлінні спеціальних розслідувань збирались закривати – в обмін на продаж телеканалу «112. Україна» президенту Петру Порошенку одним з підозрюваних.

Причиною провалу розслідування «справ Майдану» став не тільки кричущий непрофесіоналізм начальника УСР Сергія Горбатюка та відсутність прокурорського нагляду за діяльністю цього Управління, але, передусім, діяльність нечистоплотних адвокатів, які втерлись у довіру потерпілим і замість того, щоби захищати жертв міліцейського свавілля, допомагали Горбатюку саботувати розслідування.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2624832.html.
Tags: беспредел, бойко, майдан, менты, порошенко, прдоны, свобода змі
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments