Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ще один кривавий штрих до картини про "адвокатську" діяльність Віктора Медведчука!

Rostyslav Demchuk
Кунцевич Микола Віталійович (14 жовтня 1954) — український дисидент, Заслужений діяч мистецтв України, Народний артист України, засновник гастрольно-концертного об'єднання "Рухконцерт", організатор музичних фестивалів "Дзвін", "Українське сузір'я","Коріння наше в Україні". Нині — Волонтер Фонду підтримки 25 батальйону "Київська Русь", Академік Міжнародної Академії Козацтва, полковник Українського Козацтва.
22 травня 1974-го року був заарештований за читання "антирадянських" віршів та "гуморесок" біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Києві та засуджений до п'яти років позбавлення волі. Звільнений у травні 1979.
У 1980 проти нього порушеночергову кримінальну справу за те, що у деяких вузах Києва були знайдені рукописи його віршів.
Заарештований у травні 1981 року, засуджений до 4 років й 6 місяців ув'язнення.
Під час відбуття ув'язнення його було притягнено до покарання за читання поеми Євгена Євтушенка "Братская ГЕС", за що Кунцевич отримав 10 діб ізолятора.
Втретє його арештували у 1984 році за розповсюдження серед засуджених антидержавних матеріалів, які паплюжать державний лад. Засуджений на 3 роки, за вимогою адвоката Віктора Медведчука, з доданням до покарання 1 року й 6 місяців та 19 днів з попереднього строку.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2625692.html.
Tags: история, медведчук, подонки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment