Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Станислав Овчаренко · Володимиру Лановому та іншим:

Суть олігархічного ладу НЕ ВИЧЕРПУЄТЬСЯ лише економікою. Адже потрібно зрозуміти - що це є чисто кримінальна структура влади не населення, а НАД населенням, які поводяться як завойовники у "власній" країні. МИРНИМ шляхом, протестом їх не скинути, виборами - теж. Приклад Білорусі доводить: лише силовий навіть зборойний спротив може повалити такий лад. Тому в Білорусі та Україні, Росії "МИРНО" будуть ще довго "танцювати" - доки активна інтелектуцальна частина пострадянських суспільств не залишить свою країну, залишивши галасливий натовп на відкуп політичним піратам. От і все. Це питання не так економічного, як військового спротиву. Всі можливості мирного переходу були втрачені, коли в 1991 році не спромоглися скинути комуністичну партноменклатуру. Зараз "справжні націоналісти" будуть картинно скреготіти зубами, але спрямуть народну лють та муть не проти олігархії - а проти інших національностей, геїв та будуть затято нести дурню, безпечну для "грізних патріотів". Подивіться на людей КУН, ОУН, "Свободу" - яких ні Кучма ні Янукович ні Порошенко не чіпали. Нагадати про Амбарну книгу партії регіонів?
=====
Станислав Овчаренко
Дещо філософсько-психологічне:
Живу в Києві: досі дратувала надмірна кількість собак, які супрповоджують людей. Але не навпаки - бо такий надмір собак на одиницю населення чи території навів на думку - що така палка "дружба" з собаками чи котами, чи іншими тваринами - це у певному сенсі СУРОГАТ стосунків між людьми - через жахливу самотність людей у натовпі. У людей встигли виховати недовір'я один до одного, цим стали навіть хизуватися - хто краще відшиє свого "контрагента" - співбесідника, друга, коханця, коханку, наречену, нареченого, "друга" чи "подругу" - звідусіль перелякано чекають підступності - якої набагато менше, ніж ці очікування якогось незбагненного жаху.
Це від того, що припинили не лише з довір'ям спілкуватися - але цікавитися як люди живуть поруч, як жили ранаіше (через історію, мистецтво, документи...) як, нарешті люди будуть жити потім... Що це - як не духовний суїцид без прямого самовбивства? Наші екзистенціальні вороги можуть себе поздоровити - їм не треба щось жахливе робити - досить лише натякнути - наші самотні люди самі все зроблять...
Але є інше життя - і воно передбачає зовсім інший підхід до життя - але це ж треба працювати над собою, а це так нудно та нецікаво! (за Гегелем - від незвички).
=====
Станислав Овчаренко
1. Голосуючи за Кличка, наприклад, потрібно пам'ятати про те, як Кличко РУЙНУВАВ кіоски та ринки в місті Києві - але не чіпав монополізовані мережі олігархів. Це відбувалося лише тому, що на ринках працюють НЕ місцеві кияни, а приїджі - від яких обрання чи необрання Кличка не залежить.
2. Навпаки - недалекоглядні обивателі такий постійний погром ринків та малих, середніх підприємства сприйймають як "наведення порядку". Звичайно такі обивателі вважають себе "людьми, які знають справжнє життя".
3. Але навпаки - розгром дрібних та середніх бізнесів призводить до знищення КОНКУРЕНЦІЇ, яка тільки і мложе знизити ціну товару - бо тисячі торговців НЕ ЗМОЖУТЬ утворювати картельний зговір для встановлення монопольних цін. Тобто, Кличко - типовий прибічник олігархічної влади та власності.
4 НІЧОГО не робиться, щоб знизити комунальні платежі - бо існує зговір Кличка та Ахмєтова у пітриманні монопольних цін, де технічна монополія доповнюється монополією кримінально-олігархічною - без варіантів для альтернативних джерел постачання. Навіть в США(!) на місцевому рівні не допускають приватної власності на комунальні послуги - але залишають у власності комунальній. Тобто ціна на послуги - не максимальна, а оптимальна.
5. Ми вже не говоримо про те, що для розгрому малого та середнього бізнесу були задіяні "тітушки". Так що лаворчками та парками НЕ МОЖНА дати собі засліпити очі.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2628075.html.
Tags: ахметов, карантин, київ, кличко, порошенко, прдоны, піар, станіслав овчаренко
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment