Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Така нелегка доля всіх борців з корупцією

Volodymyr Boiko
Київський міський голова Віталій Кличко пішов на самоізоляцію, оскільки заразився новим видом коронавірусу. Цей вірус ще недостатньо вивчений наукою, але дослідники вже дали йому назву – «боюсь брати участь у дебатах між першим і другим туром виборів».
======
Записки пасквілянта
У мене народ питає, невже директор НАБУ Артем Ситник досі живе в двокімнатній квартирі в Броварах, яку він придбав, отримавши в 2008 році (на той час Артем Сергійович очолював слідчий відділ прокуратури Київської області) від громадянки Вінокурової хабар за закриття кримінальної справи, що була порушена за моєю заявою?

Так, друзі мої. Будучи мультимільйонером, Артем Сергійович не може поміняти житло на більш комфортабельне – на це в нього офіційно немає грошей. Навіть свою земельну ділянку в Севастополі він був змушений продавати нелегально й прохати Бахматюка, щоби Микола Надейко, підлеглий агробарона, зустрів на кордоні з Кримом посередника, що привіз гроші. Така нелегка доля всіх борців з корупцією.

Орендувати комфортабельне житло в центрі Києва Ситник також не наважується – він вже мав необережність орендувати будиночок у мисливському господарстві «Поліське-Сарни». Тепер вся країна слухає п’яні розповіді директора НАБУ, записані в цьому будиночку, про те, як він у 2016 році під час виборів президента США допомагав Демократичній партії і разом з Віктором Трепаком та Сергієм Лещенком розповсюджував компромат на Дональда Трампа.

Натомість Артем Сергійович сподівається досидіти на своїй посаді до 16 квітня 2022 року, коли в нього закінчаться повноваження, і тоді вже спокійно їхати на постійне проживання в США, маючи американський паспорт і кругленьку суму на рахунку. Тож навіщо йому купляти нерухомість в Україні, наражаючись на черговий скандал, якщо жити він тут все однаково не збирається?
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2629839.html.
Tags: беспредел, бойко, карантин, київ, кличко, менты
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment