Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

деякі деталі щодо катастрофи танкера GENERAL HAZI ASLANOV в Азовському морі

Andrii Klymenko разом з Borys Babin та ще 19
Моніторингова група BlackSeaNews та "Інституту Чорноморських Стратегічних Досліджень" повідомляє деякі деталі щодо катастрофи танкера GENERAL HAZI ASLANOV в Азовському морі увечері 24.10.2020.
1. Танкер - не російський, а турецькій, власник - відома та чималенька компанія Palmali Holding (штаб-квартира в Стамбулі). Цей танкер мав прапор Russia, тому що його оперативний менеджер - дочірня компанія Palmali в Ростові.
2. Танкери Palmali до портів окупованого Криму НЕ ХОДЯТЬ з березня 2015 року, незважаючи на те, що РФ їх до цього спонукає.
3. Вибух трапився НЕ в Керченській протоці, а в Азовському морі - приблизно в 10 милях на північ, приблизно о 19-16 (місцевий час) 24.10.2020. (карта 1)
4. Цей танкер повертався до Ростову в баласті - з так званої "Тортуги" - це неформальна рейдова перевалка в Чорному морі за 20 миль на південь від Керченської протоки та поза межами територіального моря України та РФ (Фото 2).
Тобто він перевантажив в морі свою нафту чи солярку на великий танкер-накопичувач (там їх декілька і вони очікують, поки їх не завантажать по черзі декілька десятків танкерів типу ріка-море, що йдуть з Волги-Дону).
5. Скоріш за все трапився вибух вибух парів нафтопродуктів в процесі провітрювання танків. І ті 3 моряка, яких шукають, скоріш за все, там і були... (фото 3). Шукайте професійні подробиці тут, у Михайла Войтенка - http://www.maritimebulletin.net/
6. GENERAL HAZI ASLANOV: IMO n° 9333577. Flag (Russia). Call Sign UEJC. MMSI 273430870. DWT 6444. Type of ship Chemical/Oil Products Tanker. Year of build 2005. Ship manager/Commercial manager PALMALI SHIPPING & AGENCY. Blok L, Maya Siteleri No 1, Ebululamardin Caddesi, Akatlar Mah, Besiktas, 34335 Istanbul, Turkey.Pavel Sirenko
первый сигнал бедствия поступил из 45°35,2'/36°47,6' Изначально на месте аварии спасоперацию координирует т/х Братск
=====
Andrii Klymenko
пошукова операція триває- Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2630659.html.
Tags: крим, пригода, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments