Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«Дебіли внутрішньої безпеки»

Записки пасквілянта
Останнім часом до мене звертаються різні люди й пропонують фінансову допомогу на розвиток парашутного спорту в обмін на припинення публікації матеріалів службового розслідування, проведеного навесні 2019 року в НАБУ у зв’язку з причетністю керівника Головного підрозділу детективів Андрія Калужинського до розкрадання коштів «Укроборонпрому». З такої нагоди хочу розповісти Андрію Володимировичу одну історію.

Було це в 2012 році: один дрібний аферист з Житомира, якому, бачте, заважали польоти нашого літака на десантування парашутистів, заніс трохи грошей у тамтешню міліцію та попрохав міліціонерів не давати літаку вирулювати на злітно-посадкову смугу – перекривати службовим автомобілем рульожну доріжку, кидатись під працюючий гвинт АН-2 і т.п. Я людина проста й на правах керівника польотів миттєво навів порядок (це я робити вмію), після чого ще й написав на мусорів скаргу в Департамент внутрішньої безпеки МВС України.

Через прес-службу міністерства я попередив тодішнього начальника ДВБ МВС Тулаєва, щоби він, борони боже, не залишив моє звернення без належного реагування. Але Тулаєв висновки не зробив, тож невдовзі Інтернет-видання «ОРД» розпочало публікацію мого серіалу під назвою «Дебіли внутрішньої безпеки».

Коли вийшла перша стаття з документами під грифом «таємно» (усілякі оперативні плани Департаменту внутрішньої безпеки й т.п.), у Тулаєва трапився шок. Але коли в наступних серіях я став оприлюднювати документи з грифом «цілком таємно» (агентурні картки, постанови про зміну установочних даних тощо), з Тулаєвим сталась істерика й він примчався до Василя Федоровича Паскала.

Як мені згодом розповідали люди, що прослуховували кабінет Паскала, мав місце такий діалог:

- Василю Федоровичу, - благав Тулаєв, - я чув, Ваша дружина працює в піар-службі Бахтеєвої, тож, напевно, вона має вихід на цього Бойка.
- Ну, не знаю, - відповів Паскал, - треба спитати. А що трапилось?
- Один мій довбойоб загубив у кафе секретну флешку, не знаю, на хрена він її виносив. А там – агентурні картки, рапорти про вербування агентури в штабі МВС ну і всяке таке. Тепер ця флешка в Бойка і він, паскуда, по-тихеньку публікує документи на «ОРД». Треба якось з ним домовитись, щоби він ту флешку повернув, це ж який скандал – втрата секретних документів. А я готовий заплатити.
- І скільки ж ти даси за «секретку»? - поцікавився Паскал.
- Ну, «штук» двадцять дати можу…

Мудрий Василь Федорович з сумом подивився на Тулаєва й відповів:

- Саню, навіщо викидати такі гроші? Ти почекай трохи й скачаєш усі документи з сайту «ОРД» безкоштовно.

Volodymyr Boiko Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2634796.html.
Tags: бойко, история, менты, орд, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments